reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Wlasnie sobie czytam na apce, co tam u dzidzi..mam 6+0..to niesamowite, ze juz prawie wszystkie narzady wewnetrzne sa ukształtowane, kiedy ten czlowieczek ma jakies 4mm 🥰 no i narzady płciowe tez..ciekawe co tam siedzi w srodku😍
Dobranoc 😊
 
Ja Was dzisiaj podczytuje, ale powiem szczerze, że jest nas tak dużo, że trochę jeszcze nie ogarniam kto jest kim ;)
W każdym razie gratuluje wszystkich dobrych wiadomości! Ja mam wizytę jutro o 9:15, wiec na szczęście rano i nie trzeba długo czekać. Mam nadzieje, że będzie ok, zobaczę serduszko i się trochę uspokoję :)
 
Widać jakiś cień cienia;) do lekarza jeszcze jak dla mnie za wcześnie, nic nie zobaczy i się będziesz niepotrzebnie stresować. Idź najlepiej ma betę, to będzie potwierdzenie;)
Jak dla mnie też jeszcze za wcześnie na wizytę u lekarza . Mi wyszły mocne dwie kreski,a poszłam do lekarza i widać dopiero pęcherzyk. Właśnie czekam na wyniki Beta HCG i doczekać się nie mogę 😬
 
Cześć dziewczyny w końcu mogę przenieść się tutaj po tylu staraniach 😇 pierwsza wizyta za mną serducho pięknie bije jutro krzywa cukrowa. Termin na 5 września. Samopoczucie fizyczne to tragedia mogłabym ciagle spać, pobolewanie brzucha następna kontrola początkiem lutego wariuje czy wszystko dobrze 🤦🏽‍♀️ Trzymam za wszystkie kciuki i gratuluje ! 🥰
 
reklama
Do góry