reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Uwaga plot twist!
Może niektóre mnie pamiętają jak się zegnalam, jutro miałam mieć lyzeczkowanie. Dziś usg przed zabiegiem. A tam bijące serce. Cud. I spowrotem wróciły leki na tapetę. Za tydzień sprawdzimy czy przetrwał. [emoji50][emoji4]
Super ze jestes znami bardzo sie ciesze widac dzidzia sie nie poddaje[emoji123][emoji178]
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja[emoji43] jutro jadę do gina.
Cien cienia widze. Powtorz moze za 2 dni. Mozlowe ze ci sie owulacja przesunela dlatego jeszcze nie wychodzi
 
reklama
Tyle dzisiaj pisalyscie alw nadrobiłam!
Gratuluje tych udanych wizyt. [emoji175]
Inne dziewcsyny nie poddawac sie [emoji8]
Ja bylam caly dzien w domu a mi dal maly popalic. Teraz wychodzi mu zab wiec troche pisku bede miala. [emoji12]
 
Dziękuje za podpowiedź i wsparcie❤️ kurcze zastanawiają mnie tylko objawy bo podbrzusze pobolewa od paru dni jak na okres ale okresu brak, natomiast co jakis czas mam uczucie jakbym miala dostac krwawienia a to tylko jasny sluz prawie przezroczysty tak jak płodny i zero bólu piersi😵
Co kobieta, to inne objawy, inne odczucia, całkiem normalne. Ja 3 dni przed planowaną @ mówiłam identycznie, że zaraz będzie @. To mąż mi powiedział, że mam test zrobić. Pierwsza ciążę przechodziłam z bolami. Zrób sobie dla spokoju betę jutro, jak masz możliwość, i później za 2 dni. Jeśli nadal będziesz się czuła niepewnie, to pójdziesz do lekarza. Mega trudne, wiem doskonale. Ale uwierz, jakiego miałam stresa, jak lekarz mi mówi, że pozamaciczna, bo tak wczesna ciąża.
Trzymam kciuki jednak! 🤗😊😊
 
Tyle dzisiaj pisalyscie alw nadrobiłam!
Gratuluje tych udanych wizyt. [emoji175]
Inne dziewcsyny nie poddawac sie [emoji8]
Ja bylam caly dzien w domu a mi dal maly popalic. Teraz wychodzi mu zab wiec troche pisku bede miala. [emoji12]
Jejus współczuję mojej będą 4 "5" wychodzić 😐🙄 jeśli tak jak ostatnio to zwariuje 🙄
 
Co kobieta, to inne objawy, inne odczucia, całkiem normalne. Ja 3 dni przed planowaną @ mówiłam identycznie, że zaraz będzie @. To mąż mi powiedział, że mam test zrobić. Pierwsza ciążę przechodziłam z bolami. Zrób sobie dla spokoju betę jutro, jak masz możliwość, i później za 2 dni. Jeśli nadal będziesz się czuła niepewnie, to pójdziesz do lekarza. Mega trudne, wiem doskonale. Ale uwierz, jakiego miałam stresa, jak lekarz mi mówi, że pozamaciczna, bo tak wczesna ciąża.
Trzymam kciuki jednak! 🤗😊😊
Ja mojego zrypałam że mnie nie przykrył jak z młodą zasnęłam 😂 miałam ogromny żal do niego a za dwa dni testowałam 😂
 
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja😵 jutro jadę do gina.
Hmm ja kiedyś też jak wcześniej się staraliśmy miałam podobne testy że ja widziałam minimalnie druga kreseczkę ale u mnie okazało się to fałszywym alarmem
 
reklama
Do góry