reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja idę jednak jutro, właśnie lekarz napisał ze w szpitalu mu się przedłużyło :( ehhh kolejny dzień czekania :) ja mam 6+0 czyli 7 tydzień idzie 😄właśnie to sprawdziłam w aplikacji i w szoku jestem 😁
Laski siper wieści dzisiaj !!!!i jeden cud❤️Mamy nadzieje ze jutro będzie kolejny !!:)
 
Też mi się wydaje , że jeśli ciąża by była martwa to objawy powinny stopniowo mijać więc może faktycznie dzidziuś ma się dobrze [emoji846] trzeba mieć taką nadzieję [emoji846][emoji846]
Mi w tamtej straconej ciąży objawy ustąpily wlasnie z dnia na dzien, tak nagle. A zaraz potem szpital... Chociaz nie u kazdej nagły brak objawów musi oznaczać taki czarny scenariusz, jaki się u mnie 3 lata temu spełnił :-)

My to chyba za dużo czytamy o objawach i stąd te nasze paniki, ale z drugiej strony to normalne chyba, skoro to nasze wyczekane maluszki :-)
 
Dziewczyny, ja przez ten stres z myślą o infekcji udalam się wyjątkowo szybciej do lekarza (innego niż prowadzący, który bym chciała, ale też zaufany). Ciążę potwierdził, pęcherzyk jest, zarodek 3 mm, ale jeszcze bez serduszka. Infekcja na szczęście żadna to nie jest. We wtorek powinno już być serduszko :)
Zaszłam do sklepu i musialam nabrać sobie mandarynek. Słodkie w ogóle, ale mandarynki... 🤩🤩
Który masz tydzień ja ostatnio byłam u lekarza i według ostatniej miesiączki 4tyg1dzien nic nic nie było widać jedynie endometrium rozpulchniona kazał przyjść za 2
To teraz moje dobre wieści. Ciaza wcale nie jest pozamaciczna. Pecherzyk 3mm jest tam gdzie ma być razem z całkiem żółtym 5tyg i 6 dni. Wszystko ok. Następna wizyta 11 lutego.😃
Super bardzo się cieszę ☺ ♥️♥️♥️♥️♥️ ja czekam na swoje wieści do 1 lutego
 
Dziewczyny, taki narazie luźny pomysl. A moze by stworzyc osobny wątek z nasyzmi terminami wizyt? Łatwiej by bylo wiadomo, która ma kiedy wizytę
 
reklama
Do góry