reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jejku, ale bagno sobie w żołądku zrobiłam 😃
Zjadłam dzisiaj jajka na miękko, mąż wrócił z pracy i było mięso w sosie koperkowym, w międzyczasie zjadłam czipsy, rafaello i zagryzłam kanapką z dżemem 😂😂😂
Nie przeżyje tej nocy :D
 
reklama
Hej, dopiero teraz Was nadrabiam, po pracy niestety łapie mnie śpioch więc wpada 2h drzemki, muszę się jakoś zmotywować do ruszenia, niestety mdłości mam jak oczy otworze, najpierw z głodu, później po jedzeniu, niestety na śniadanie nie mogę zjeść nic co kocham (jajka :D) bo mnie odrzuca zapach, dlatego dziś to jogurt i suszone jabłka, wgl mam ochotę na dużo kwasnego, wieczorem wylawialam z kompotu od mamy wiśnie :D wgl od wczoraj mam taki wyczulony węch, że szok, myślałam, że po covidzie zostanie już przytępiony na wieki wieków, a tu zaskoczenie :)
Bardzo gratuluję nowym dziewczynom
, niestety wiem, że czekanie na wizytę pierwsza nadszarpuje cierpliwość, ale zdecydowanie warto się wstrzymać jeżeli nic złego się nie dzieje i iść jak już będzie prawdopodobieństwo bicia serduszka ;)

Tym naszym cudem dzisiejszym jestem mega wzruszona, mogę sobie tylko wyobrażać jaki to musi być szok i emocje, mam nadzieję, że teraz już tylko bedzie dobrze :*
 
Hej, witam się i ja. Jutro pierwsze usg, z ostatniej miesiączki termin wypada mi na 19 września. Biorę neoparin i assamax, choruje na wrzodziejace zapalenie jelita grubego, więc jestem też pod opieką gastrologia.
Mam już starszego syna, w tym roku skończy 11 lat. Z mężem staraliśmy się teraz o dziecko ponad 3 lata, była i inseminacja i wszystkie badania, które wychodziły super a ciąży nie było. Jak odpuscilismy, a ja kompletnie przepadłam z nowym hobby (wspinaczka skałkowa), to bach! Niespodzianka:) dwie kreski wychodziły mi szybko bo parę dni przed terminem kolejnej miesiączki, a ostatnia beta z wtorku była już prawie 18 tysięcy, tak więc jutro mam nadzieję zobaczyć co nie co podczas badania😉 💓
 
Hej, witam się i ja. Jutro pierwsze usg, z ostatniej miesiączki termin wypada mi na 19 września. Biorę neoparin i assamax, choruje na wrzodziejace zapalenie jelita grubego, więc jestem też pod opieką gastrologia.
Mam już starszego syna, w tym roku skończy 11 lat. Z mężem staraliśmy się teraz o dziecko ponad 3 lata, była i inseminacja i wszystkie badania, które wychodziły super a ciąży nie było. Jak odpuscilismy, a ja kompletnie przepadłam z nowym hobby (wspinaczka skałkowa), to bach! Niespodzianka:) dwie kreski wychodziły mi szybko bo parę dni przed terminem kolejnej miesiączki, a ostatnia beta z wtorku była już prawie 18 tysięcy, tak więc jutro mam nadzieję zobaczyć co nie co podczas badania[emoji6] [emoji176]
Hej [emoji846] witamy. Wygląda na to , że mamy termin w tym samym dniu [emoji846]Trzymam kciuki za Twoje dzisiejsze USG. Jeśli chodzi o leki to też biorę taki zestaw [emoji846] Powodzenia i daj znać po wizycie [emoji846]
 
Witaj[emoji846] 29 września to dla mnie szczęśliwa data. Urodziny mojego synka [emoji846] oby dla Ciebie też była szczęśliwa [emoji846] Jeśli chodzi o leki to też biorę taki zestaw
 
A ja się wykończe psychicznie... Wczoraj ten ból brzucha i mdłości mega... Dziś rano wstaje podcieram się a tam plamienie, tzn tylko na papierze było takiej kawy z mlekiem... Ale wiadomo jak to już na mnie działa... Brzuch jeszcze trochę gdzieś tam czuje ale. To raczej takie uczucie jakbym miała zakwasy... Masakra 😢 czy nie może być w końcu normalnie i dobrze 😢
 
A ja się wykończe psychicznie... Wczoraj ten ból brzucha i mdłości mega... Dziś rano wstaje podcieram się a tam plamienie, tzn tylko na papierze było takiej kawy z mlekiem... Ale wiadomo jak to już na mnie działa... Brzuch jeszcze trochę gdzieś tam czuje ale. To raczej takie uczucie jakbym miała zakwasy... Masakra 😢 czy nie może być w końcu normalnie i dobrze 😢
Wiem co czujesz :(
 
reklama
Wiem co czujesz :(
Tym razem już nie będę panikowała.. Już co ma być to będzie i już... A jak pojawi się dużo tego to na sor podjadę...Trudno... Strata wiadomo że boli... Ale jak już wiesz ze ty zrobiłaś wszystko co możliwe to pozostaje bezsilność i myśl o tym że coś musiało być nie tak... 😢
Przepraszam za czarne scenariusze...
 
Do góry