reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie, Bobo ma niecałe 3 cm, uderzeń 164, serduszko słyszałam ❤ może ciutkę za nisko kosmowka i podczas współżycia spokojnie, żeby nie doszło do krwawienia. Więc nie wiem, jak to wytrzymamy, ale wolę sobie nie dokładać kolejnych stresów 🤷🏻‍♀️
Ja byłam ostatni raz w 6+5, także dziewczyny! U Was również będzie wszystko dobrze, mocno w to wierzę!
A, no i lekarz patrząc na wielkość Bobo, ocenił, że na prenatalne udać się dopiero między 12-19.03. 19.03 będzie to 14+0/14+1. Pytałam, czy to jednak nie za późno. On uważa, że podczas tych prenatalnych liczy się wielkość dziecka. I każde jest inne. W moim przypadku będzie odpowiednio, więc mu ufam. W tym czasie powiedział, że jest szansa na płeć już, dość duża 🥰
własnie tego sie boje, ze nie mam wizyty przed prenatalnymi - a co jak dziecko bedzie za małe? :(
 
własnie tego sie boje, ze nie mam wizyty przed prenatalnymi - a co jak dziecko bedzie za małe? :(
Jeżeli lekarz uzna, że będzie za male i na tej podstawie nie będzie mógł zrobić badań, na pewno wyznaczy Ci drugi termin, jakoś Cię wciśnie między inne pancjentki albo przed czy po innych.
Musisz być dobrej myśli i przestać się nakręcać :)

Mówię Ci to ja, chociaż jeszcze kilka tygodni temu sama nieźle panikowałam, ale jeden z wpisów @helloitsmeanna podziałał na mnie uspokajająco 🥰
 
Norweska służba zdrowia.. Pierwsza wizyta prawie po. Czekam teraz na pobrnwie krwi i właśnie się wysikalam do kubeczka :p
Karta ciąża na wywiad tylko. Co tu się urządza w tym kraju 🙈

USG mam prywatnie 9 marca i wtedy za 2 tyg wiz z midwife. Usg poparł polecił lekarza akurat tego z którym się umówiłam. Powiedział też że mogę wybrać go zamiast położnej. Nieźle co? to lekarz 1 kontaktu ale b sympatyczny i to na tyle.

Nie wiem co o tym muyslec.on rozumie moje zirytowanie studiował w Polsce wie jakie realia są u nas.
 
Ogólnie praktycznie od początku ciąży miałam dużo śluzu, a od jakiś 2-3 dni jest go bardzo mało, któraś też tak ma? Nie wiem czy się niepokoić :/
Ja tak teraz mam, trochę mniej tego śluzu, ale tez mniej się ostatnio ruszam... jak dużo chodzę to i jest bardziej mokro... nie przejmowałabym się na zapas :) jesteśmy bliżej końca pierwszego trymestru :)
 
reklama
Do góry