reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
My też najpierw dziecko w planach potem ślub. Mieliśmy się pobrać w listopadzie 2020 a przygotowywaliśmy wszystko od... Września 2020 impreza na całe 26 osób noni odwołali. Czekam na jutrzejszą wizytę i jak będzie ok, to rezerwujemy termin na początek marca, bo potem w kieckę nie wejdę, a kupiłam w październiku 😂 także tego. Ciekawe, czy cyc wejdzie... Zresztą dziś rano śnił mi się mój ślub, miałam tłuste włosy więc ubrałam czapkę z pomponem, zgubiłam biały sweterek, więc ubrałam czarną marynarkę 😂
A bierzecie cywilny czy kościelny? Bo my tez nie po ślubie i sama juz nie wiem czy w ciąży brac. Mamy problem też sie dogadać bo moj chce kościelny ja nie koniecznie. Jakos mnie odrzucilo od kościoła. Ah porąbane wszytsko
 
A bierzecie cywilny czy kościelny? Bo my tez nie po ślubie i sama juz nie wiem czy w ciąży brac. Mamy problem też sie dogadać bo moj chce kościelny ja nie koniecznie. Jakos mnie odrzucilo od kościoła. Ah porąbane wszytsko
Cywilny bierzemy, mój też chce kościelny w przyszłości, ale planujemy, jak brat z Australii będzie mógł przylecieć, wcześniej czekaliśmy aż tata wyzdrowieje - zmarł, także nie czekamy już na lepsze czasy i za miesiąc urząd i gotowe. Szkoda, że nie pykło w listopadzie i w ogóle.... Śmialiśmy się z kolegą z pracy, że jak będą do nas do gabinetu przychodzi to będzie można mówić nie ma pani xyz i nie będzie już! 😂Bo do mnie zawsze wianuszek chętnych stoi... A tu wszystko zdalne i nazwiska upgradowanego nie ma 🤷
 
A bierzecie cywilny czy kościelny? Bo my tez nie po ślubie i sama juz nie wiem czy w ciąży brac. Mamy problem też sie dogadać bo moj chce kościelny ja nie koniecznie. Jakos mnie odrzucilo od kościoła. Ah porąbane wszytsko
Aha, ja chcę ten ślub teraz że wzg. praktycznych, niedawno teść zmarł i masakra jest z załatwianiem wszystkiego... Jeśli coś się nam stanie teraz, to jesteśmy nikim dla siebie. Jak mam latać po notariuszach, to wolę 84 zł za ślub zapłacić - tyle to kosztuje. Nie będzie trzebaprzed porodem iść do urzędu, ustalać ojcostwa - inaczej mój nie mógłby papierów po urodzeniu ogarniać. I w ogóle, chcemy tego ślubu :-)
 
a ja głupia mam traumę przed zwykłym pobieraniem krwi, coś czuję że po wrześniu pożegnam lęk przed igłami to będzie dobra terapia na takie stresy 😂 igły w kręgosłup nawet nie chcę sobie w dniu dzisiejszym wyobrażać 😂
Ja identycznie 😁 niestety, na mnie taka terapia nie podziałała, mimo że jestem po jednej laparoskopii, rodziłam i w pierwszej ciąży leżałam 2 razy na patologii ciąży, pobieranie krwi nadal jest dla mnie baaaardzo stresujące i słabo mi się robi na samą myśl😁 w dodatku córka pielęgniarki 🤦
 
ja tez miałam okazje być na izbie przyjęć nad ranem podczas okresu. Ale jak dostałam ketonal dożylnie i zastrzyk przeciwwymiotny to nawet do pracy rano poszłam 😃 lekarz na mnie patrzył jak na panikarę dopóki mu tam nie zaczęłam wymiotować z bólu. Całe liceum byłam na tabletkach anty, bo jak przyszedł okres to pare dni wyciętych z życia
O matko co za męczarnie , ja nigdy nie miałam potrzeby tabletki łykać.... za to krwawienie 7 dni i to takie że szok co chwila podpaske cza było zmieniać. I jeszcze mam tyłozgięcie macicy i takie ogromne skrzepy ze mnie wychodziły. To masz teraz spokój na 9 miesięcy 😜
 
reklama
Ja byłam bardzo zadowolona z kosza. Córka spała w tym koszu w salonie w ciągu dnia a na noc do sypialni do łóżeczka.
Fajne też jest to że ma kółka i mogłam ją wozić wszędzie. Że swojej strony polecam 👌
Ja wlasnie zamierzam kupic, dzidzia od urodzenia bedzie miała pokój z Amelką, ale pierwszy miesiac bedzie z nami w pokoju wlasnie w koszu 🥰
 
Do góry