reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Strasznie mi się te kosze podobaja tylko nie wiem czy to jest praktyczne

My mieliśmy kołyskę, to rozmiarowo podobne do kosza. Młody w tym spał gdzieś do pół roku, dopiero potem w łóżeczku. Ja byłam bardzo zadowolona. Niestety mąż sprzedał, bo trochę nam miejsce zajmowało, wiec musimy upolować nową.
 
reklama
Wciagnelam na szybko kiwi [emoji1787] banan wydal mi się zdecydowanie zbyt podwyższający cukier na czczo [emoji23]
Ja przed swoją morfologią myślałam, że jak się najem o 18:00 to do rana dam radę (badanie miałam na 8:00). I to był największy błąd. W nocy wstawałam na siku i myślałam, że zemre z głodu 🥺 potem dopiero gdzieś wyczytałam, że na 8h przed badaniem mogłam spokojnie coś zjeść :)


Edit: teraz doczytałam w necie, że odstęp powinien wynosić 12 godzin :)


PS. Właśnie zjadłam talerz frytek 🙈
 
reklama
a ja głupia mam traumę przed zwykłym pobieraniem krwi, coś czuję że po wrześniu pożegnam lęk przed igłami to będzie dobra terapia na takie stresy 😂 igły w kręgosłup nawet nie chcę sobie w dniu dzisiejszym wyobrażać 😂
Pożegnasz ja kiedyś tez mdlałam 😂 ostatnio pielęgniarka brała 5 probówek- przy ostatniej nie chciała już lecieć krew 😉 potem miałam krzywa cukrowa 3 razy kłucie w jedna żyłę to coś czuje że teraz to już mnie nic nie ruszy 😅
 
Do góry