reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Powiedzcie mi mamuśki bo pierwsze CC miała nieplanowane i zabrali mnie w trakcie porodu na szybciaka i uśpili całkowicie . To teraz będę mieć planowane wiec znieczulenie pewno zewnątrzoponowe . Jakie to odczucie ? Boli jak się w kręgosłup wbijają? Czy człowiek jest otumaniony? Czy to szarpanie jest nieprzyjemne?
 
reklama
nie wiem co gorsze (bardziej stresujące) czekać na poród naturalny i nie wiesz kiedy się to zacznie, czy czekać na dzień w którym wiesz że będą ci szyberdach rozcinać
😱 w jednej i drugiej wersji będę siwieć ze strachu. Ale chyba łatwiej jak się to zaczyna samo z zaskoczenia,bo nie znasz dnia ani godziny i może Cię złapać wtedy jak się akurat chwilowo nie boisz porodu? 🤔
Moi synowie urodzili się latem, straszne były upały i ten brzuch wielki... Mniej więcej od 34 tygodnia modliłam się, żeby to już się zaczęło i nieważne czy SN czy CC byle zobaczyć swoje stopy :D wtedy nie obchodził mnie już strach czy ból ;)
 
cewnik? 😱 😱 😱 😱 😱 masakra im dalej w las tym gorzej, ja chyba sobie zmieniam termin dzisiaj mam tydzień 0 😂 Szkoda że nie da się wybrać kto rodzi. Ten odważniejszy powinien się zgłosić ja bym mojego męża wtedy wypchnęła na ochotnika 😨
Cewnikowanie daja po znieczuleniu, nie czujesz, tez mialam mega stres.... a wyciagniecie nic nie boli ;)
 
Dziewczyny, olśniło mnie! Termin mam na 4-5.09... Ale to moja trzecia cesarka. To ciecie będzie chyba w połowie sierpnia 😱
Liczy się termin z 40 tygodnia.
Ja mam na 17 wiec nawet przy trzeciej cesarce powinnam się zmieścić we wrześniu. A ty przetrzesz szlaki i potem opowiesz jak trzecie cc się przechodzi. Teraz to już musisz z nami zostać, nie puszczę Cię na sierpniówki.
 
Powiedzcie mi mamuśki bo pierwsze CC miała nieplanowane i zabrali mnie w trakcie porodu na szybciaka i uśpili całkowicie . To teraz będę mieć planowane wiec znieczulenie pewno zewnątrzoponowe . Jakie to odczucie ? Boli jak się w kręgosłup wbijają? Czy człowiek jest otumaniony? Czy to szarpanie jest nieprzyjemne?
Tez sie zastanawiam niby nogi sa a podobno jakbym ich nie bylo🙄
 
Powiedzcie mi mamuśki bo pierwsze CC miała nieplanowane i zabrali mnie w trakcie porodu na szybciaka i uśpili całkowicie . To teraz będę mieć planowane wiec znieczulenie pewno zewnątrzoponowe . Jakie to odczucie ? Boli jak się w kręgosłup wbijają? Czy człowiek jest otumaniony? Czy to szarpanie jest nieprzyjemne?
ja miałam zewnatrzoponowe do porodu i dla mnie to było tak jakby Ci ktoś igłą w kręgosłupie grzebał, nieprzyjemne ale nic strasznego 🙂
 
reklama
Ojjj tak. Ja np najbardziej przeżywam cewnik🤣🤣. W pierwszej cc bylam usypiana i obudziłam sie z założonym 🤪.
To się ciesz bo mi zakładali w drodze na sale operacyjną 🤦‍♀️ Ale najgorsze było na drugi dzień jak mi pęcherz rozrywało z przepełnienia i nie wiedziałam co się dzieje, wiedziałam ze cewnik mam ale nie mogłam się wysiurać !!! Dopiero położna przyszła i mówi o rurka się pani skręciła... jak odkręciła to się cały worek zapełnił .... ale ulgę poczułam. A potem kazali mi na plecy go zarzucić i wio pod prysznic. A wyciąganie też nie zbyt przyjemne 🤦‍♀️
 
Do góry