reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Laski w sklepie online lidlacza fajna promka na legginsy ciążowe- 2 Pary za 24 zł ponoć fajne są bo nie prześwitują.. Szarpłam a co 🤷‍♀️
Screenshot_20210218_140447.jpg
 
reklama
Laski, super pomysł z tym terminem, też tak jutro po wizycie zrobię, bo na razie mam 2 i nie wiem, którego się trzymać 🤷

Dziś się czuję w miarę ok, siły witalne wróciły i byłam na 3 godzinnym spacerze, skończył się tak, że siedzę teraz w aucie, nadrabiam forum i zbieram sily, żeby wdrapać się na 4. piętro kamienicy 🙁

Tez tak macie, że jak spacerujecie, to zapięcie jakby to był 9. Miesiąc? Ja nawet jak przez telefon gadam o pracy i się irytuję, to oddycham 3x szybciej...
Miłego dnia życzę!
Tak ja wejde po schodach w domu na górę i mówić nie umiem. Cieszyłam sie ze papierosy rzuciłam i lepsze samopoczucie będzie a tu lipa 😁🙈
 
Iilość i jakość badań w 100% uzależniona jest od grantów i finansowania. Gdyby w krajach skandynawskich badacze operowali takimi kwotami jak w krajach Europy Środkowej i Wschodniej to by do dzisiaj ryby w rzekach harpunami łowili.

Zgadzam się, ale za pieniądze wiedzy i rozumu nie kupisz, więc może jednak coś się na tych studiach uczą skoro potem mają wiedzę, żeby prowadzić badania ;)
U nas studenci po studiach nie mają wiedzy praktycznej, potrafią wyrecytować formułkę, ale nie potrafią jej zastosować. U nas się kształci teoretyków.
 
reklama
Ja dziś cały dzień chodzę i dotykam piersi bo mniej mnie bolą niż choćby wczoraj 🙈 zaczęłam 11 tydzień 10+1 wizytę mam w sobotę i jak tu nie zwariować 🤪
 
Do góry