reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Też myślałam że mam termin na 4.09,bo tak mi aplikacja pokazuje, ale lekarz wpisał mi w karcie ciąży że mam na 02.09 z OM, więc zmieniłam sobie 😁😁
Jeszcze po prenatalnych mogą nam się pozmieniać te daty hehe :):):) mi wpisał 4.09 wiec może zostanie Hihi:)

Dziewczyny, które biorą pregne plus czy od kolejnego trymestru są jakieś inne tablety ?:)
 
Też myślałam że mam termin na 4.09,bo tak mi aplikacja pokazuje, ale lekarz wpisał mi w karcie ciąży że mam na 02.09 z OM, więc zmieniłam sobie 😁😁
zależy,bo ja na te kiły HIV dostałam odrazu
Nie wiem u mnie ten nfz jak za komuny chyba 😂 ciekawa jestem jak to wygląda u innych lekarzy na nfz w moim mieście.. ale wybierając ordynatora myślałam ze wybieram Najlepiej yhymmm 😂😂😂
 
Ja miałam na śniadanie dzisiaj omlet z pieczarkami, papryka i cebulką na to rukola i powiem Wam ze mi takie cos bardziej niz pizza smakuje, no ale ja nie pizzowa 😆
 
Nie dam rady Was nadrobić narazie, bo muszę po młodego jechać do przedszkola 😁 a tu jeszcze tyyyyyle stron przede mną 😁 będzie lektura na potem. Dodam tylko, że ja dziś na obiad miałam naleśniki z białym serem, ostatnio często mam na nie ochotę❤️😁 no i potem jedziemy z młodym do mamy, mówiła że zrobi mi domowe lody 🥳😁
 
reklama
Ale powiem Ci, że jak patrzę czego oni tam uczą się w szkole to szacun. (Dzieciory) Hugo ma 14 lat I oni w szkole gotują, szyja, uczą się o kredytach, jak ogarnąć podatki. Itd. W tamtym roku tego nie było bo covid, ale na wiosnę idą na miesiąc w ramach szkoły "do pracy" Do jakichś firm I tam pomagają żeby zobaczyć jak to jest
Tak i nie mają zadań domowych , a w piątki wycieczki, i dziecko musi obowiązkowo jeździć na wakacje tak przynajmniej w Norwegi . Na luzaka wszystko. Ale minus taki że poziom nauczania u nich na studiach jest taki jak u nas w liceum . Mąż jak u lekarza wylądował to on dopiero książkę wyciągał i czytał co mu może dolegać 😂 Moje dziecko by się tam czuło idealnie 😜
 
Do góry