reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja bym zjadła placki ziemniaczane. Tylko frajera do tarcia potrzebuje[emoji1787]
Hahahaa wlansie to mnie powstryzmuje przed robieniem placków ziemniaczanych [emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787]

Chodzą za mną dzisiaj chipsy, oj chodzą.... Kusi mnie pacuzszka solonych.
 
reklama
Czyli nie mialas jeszcze wcale usg?!
Kurde no ja dzis mialam 2 min,musialam glowe wykrecic aby zobaczyc, ale serca nie uslyszalam,jedynie widzialam ze pika .takze jest ok i to najwazniejsze
Miałam jedno bo poszłam sobie prywatnie i będę juz tam chodzić. Wczoraj byłam na nfz ale też ostatni raz, bo tak jak Ty chciałam na badania skierowanie to dostałam tylko na: morfologie, toxo igm i igg i tsh. A prywatny mi zlecił tego z 7 pozycji. Więc resztę dopłace. Bo w nfz maja czas z tymi badaniami, tam na hiv its później chyba dawaja. ;)
 
Tez wstawiam datę :) super pomysł ! Wczoraj robiłam Pappe i niestety mam kod do sprawdzenia badania ale chyba nie będę zaglądać i dowiem się dopiero 24-go na USG! Ale to będzie stresujący dzień 😬😬😬
Też myślałam że mam termin na 4.09,bo tak mi aplikacja pokazuje, ale lekarz wpisał mi w karcie ciąży że mam na 02.09 z OM, więc zmieniłam sobie 😁😁
 
Miałam jedno bo poszłam sobie prywatnie i będę juz tam chodzić. Wczoraj byłam na nfz ale też ostatni raz, bo tak jak Ty chciałam na badania skierowanie to dostałam tylko na: morfologie, toxo igm i igg i tsh. A prywatny mi zlecił tego z 7 pozycji. Więc resztę dopłace. Bo w nfz maja czas z tymi badaniami, tam na hiv its później chyba dawaja. ;)
zależy,bo ja na te kiły HIV dostałam odrazu
 
Miałam jedno bo poszłam sobie prywatnie i będę juz tam chodzić. Wczoraj byłam na nfz ale też ostatni raz, bo tak jak Ty chciałam na badania skierowanie to dostałam tylko na: morfologie, toxo igm i igg i tsh. A prywatny mi zlecił tego z 7 pozycji. Więc resztę dopłace. Bo w nfz maja czas z tymi badaniami, tam na hiv its później chyba dawaja. ;)
NFZ to jest jakaś kpina. Aż się boję tych prenatalnych na NFZ. Na szczęście mam jeszcze termin prywatny późniejszy.. 🤔
 
Jak po gruzie. Przerzucili mnie do innego grupy bo byłam jedyną osobą która potrafila "normalnie" pisać. Jest ciężko normalnie szkoła jest 5 razy w tygodniu po 5h a prze covid 3x1, 5h więc szału nie ma
Ale super ze jest tam taka szkoła. Pamiętam jak mieszkałam w Austrii to sama sie uczyłam w domu niemieckiego...
 
reklama
Dasz mi proszę znać czy już wyłapało? Zastanawiam się nad zakupem tego samego, chciałam dzisiaj jechać po niego, mam rowno 11tc,ale boję się że nie znajdę serduszka i wpadnę w panike
a 11 tyd to mówisz 10+ coś czy jak to liczysz? Bo mi ginekolog powiedziała,ze mam operować skończonymi tygodniami 😄

Dam znać jak tylko zrobię 😄
 
Do góry