reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No ale słuchaj Ty mialas przynajmiej usg na tej wizycie. Ja nfz wizyty jakos co 3 tyg. Ale co z tego jak pierwsze usg to badanie prenatalne? U innego Zresztą gościa :D
Czyli nie mialas jeszcze wcale usg?!
Kurde no ja dzis mialam 2 min,musialam glowe wykrecic aby zobaczyc, ale serca nie uslyszalam,jedynie widzialam ze pika .takze jest ok i to najwazniejsze.
 
Ja mam jutro położna I będzie cukier sprawdzać wiec chyba sobie odpuszczę żarcie dobroci dzisiaj bo mi wywali cukier pod sufit🤣 powiem Wam, że dzięki tej kiszonej rano byłam lekka jak pioreczko 🤣
 
reklama
Dzień dobry :)

@jjm86 trzymam za Ciebie kciuki zawsze, od "pierwszego wejrzenia" na tym forum 🥰 u mnie nic nowego, poza jednym "problemem", który opiszę poniżej 🙃

@helloitsmeanna myślę, że świetnie się sprawdzisz jako druga moderatorka 😍 wielkie dzięki za ten akces! :)

DZIEWCZYNY POMÓŻCIE :)
Jestem dzisiaj w 11+5. Biorę Femibion 1. Na opakowaniu jest napisane, że jest on dla wczesnej ciąży 1-12. tydzień. Femibion 2 jest od 13 tygodnia.
I ja już oszalałam. Czy 11+5 to jest końcówka 12 tygodnia, tj. jeszcze dwie tabletki ze starej paczki i zaczynam Femibion 2, czy jednak powinnam jeszcze następny tydzień brać Femibion 1 🤔 normalnie mam od rana zaćmienie mózgu. Help 🙃
Nie wiem jak to jest, ale też mam tak robić z moimi witaminami (prenatal) i ja robię tak, że 1 stosuję do końca 13 tygodnia (czyli 12+5), a potem od 13+0 będę stosować 2
 
Do góry