reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jesteście nienormalne 😂😂😂
Dziewczyny owsianeczka o poranku codziennie i nie ma żadnych problemów 👍


Gratki! Jesteśmy w tym samym wieku ciążowym :) byłam wczoraj było 10+2, a bejbi miało 3,39 cm :)

wpadlismy na nowy pomysł na imię: Gniewko, super by pasowało do malucha ale jakby miał 13 lat to by nas z pewnością znienawidził i pewnie zmielił je w dniu 18 urodzin 😂 ale Gniewko dla biegającego łobuza brzmi super 😁
od dawna mamy na swojej liście Gniewomira :)
 
reklama
Serio? Ale. Zawsze możesz utworzyć jakiś es fake owy profil. Chyba?


Utworzyłam grupę " taka tam pod przykrywka :p". Bez pl liter. Czy któraś z was może.speobowac znaleźć i dołączyć?? Poznacie grupę po zdjęciu w tle specjalnie tymczasowo dałam taka sama fote co mam tutaj w awatarze.
Poszło
 
Serio? Ale. Zawsze możesz utworzyć jakiś es fake owy profil. Chyba?


Utworzyłam grupę " taka tam pod przykrywka :p". Bez pl liter. Czy któraś z was może.speobowac znaleźć i dołączyć?? Poznacie grupę po zdjęciu w tle specjalnie tymczasowo dałam taka sama fote co mam tutaj w awatarze.
mogłam wyszukać i wysłałam prośbę :D
 
reklama
Do góry