reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Założyłam żeby zobaczyć jak to działa prywatna ukryta ale mogę zaprosić tylko tylko swoich znajomych z fb nikogo poza więc musiałaby być widoczna prywatna wtedy

🤣
Co niektóre będą mogły nawet założyć specjalny wątek mówiący Tylko o puszczaniu bakow 🤣🤣
oczyma wyobraźni już to widzę 😄 poniedziałkowy bak, wtorkowy cichaczem, środowy smierdziuszek 😜😜😜
 
Ostatnio próbowałam dolączyc do wrześniowych mam na fb to mnie mendy nie dodały bo nie chciałam podać maila na jakiś badziewny newsletter 😂
do tej grupy gdzie na profilowym jest zdjęcie mamy w takim pomarańczowym swetrze? a to mendy :D ja tam na FB póki nie powiem w rodzinie i pracy o ciąży żeby ewentualni znajomi mnie nie wyczaili. FB różne rzeczy ludziom w podpowiedziach wyświetla a świat jest bardzo mały :D
 

Załączniki

  • Screenshot_20210217-194435.png
    Screenshot_20210217-194435.png
    44,4 KB · Wyświetleń: 73
A forum na fb wchodzi w grę? Jak myślicie?. Zamknięte prywatne wówczas chyba inni nasi znajomi podxzytywac nie mogą.??? Wypowiedzcie się.
Można by wtedy zrobić wątek ogólny i inne bardziej szczegolowe.
Nie uważacie ze to najwyższy czas na prywatne forum. dużo informacji pywwntych i zdjęć zaczynamy wrzucać. Czułabym się pewniej wiedząc że trafia to do ograniczonej grupy nie dla całego internetu.
No i fajnie by się było poznać lepiej również.
Nie mam fb :)
 
reklama
Do góry