reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Duzo zalezy od regulaminu wynagrodzeń. w moim jest zapis, ze jest wyplacana nagroda. I sa takie kruczki.. tj. od niej nie ma wypłacanej skladki chorobowej. Tak samo dofinansowanie z zfsś- nie jest wliczone donpodstawy.
Średnia z 12 ostatnich miesięcy z premiami, nagrodami i innymi dodatkami od których odprowadzone były składki chorobowe. Spokojnie, nie gołe wynagrodzenie zasadnicze [emoji6]
 
Dziewczyny dopiero Was nadrobiłam [emoji16][emoji16][emoji16]tematy poruszacie coraz lepsze [emoji23]uśmiałam się jak nie wiem [emoji23]Agnes i Ewa dobrze , że Was mamy na tej grupie- jesteście niemożliwe [emoji23][emoji23][emoji23][emoji7]

Też jestem za wątkiem prywatnym, tyle że tu jakoś mi lepiej niż na FB [emoji16]mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda się coś ogarnąć w tej sprawie [emoji846]
 
U mnie też waga na plusie [emoji85]nie wiem ile bo boje się zważyć ale widzę, że z kaloryfera zrobił mi się bojler [emoji23]przed ciążą dużo ćwiczyłam, wyrobiłam sylwetkę i nie wiem po co to wszystko było [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry