reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

IMG_20190823_141725.jpg

Wleźli my tam
 
reklama
Noo opieka medyczna to tak, nie przeczę, ale za to jakie widoki są w skandynawii :-) fiordy, lasy, elegancko :-) wprawdzie ja nie lubię chodzic po górach
emoji23.png
ale lubię na nie patrzeć
emoji23.png
Ano.. To się zgadzam. Uwielbiam chodzic po górach uwielbiam nature 🙂
A. Mieszkam w Vestlandet więc górzyście i fjordy wszędzie.
Z dzieckiem to camperem z pewnością wygodniej :-) a by mi się pocztówka przydala, zbieram :-D ze skandynawii nie mam żadnej jeszcze.

Mówisz I masz. Wyślij mi adres na prv🙃
 
Sporo już mam, głównie z Polski, tam gdzie wyjeżdżałam, to kilka(naście) pocztówek to obowiązkowa sprawa. Mam chyba z Londynu jeszcze, i po rodzinie zbierane z innych miejsc. Mieszkając u rodziców mialam tego dużo więcej, ale jakoś magicznie mi się kurde rozeszły (zapewne matka "robiła porządki" [emoji2959][emoji2959] tak samo jak z moimi ukochanymi puzzlami z dzieciństwa), także kolekcja się stale powiększa.
Bede pamiętać 😁
 
Ee nie bluźnij kobieto. :) opieke medyczna w ciąży macie dużo lepsza niż w Skandynawii :))
Ja tez uważam, ze może system zdrowotny w Polsce pozostawia wiele do życzenia, ale polscy medycy są naprawdę świetni. Plus badania jakie się zleca. Mój mąż kiedyś poszedł tutaj do dermatologa z drobnym problemem słownym, „doktor” nie wiedział w sumie co to i przy nim zaczął googlowanie😂😭 wiec naprawdę Polska ma się dobrze :D
 
Ja tez uważam, ze może system zdrowotny w Polsce pozostawia wiele do życzenia, ale polscy medycy są naprawdę świetni. Plus badania jakie się zleca. Mój mąż kiedyś poszedł tutaj do dermatologa z drobnym problemem słownym, „doktor” nie wiedział w sumie co to i przy nim zaczął googlowanie😂😭 wiec naprawdę Polska ma się dobrze :D

Czasem różnie to bywa. W sumie chyba wolałabym lekarza, który potrafi się przyznać, że czegoś nie wie i musi poszukać niż takich wszechwiedzących z Polski, co to wszystkich na jedno kopyto leczą 🙄 no i w Polsce jest ogromny problem z publiczną ochroną zdrowia, za którą większość z nas płaci. Bo prywatnie to można wszystko załatwić...
 
reklama
Ja tez uważam, ze może system zdrowotny w Polsce pozostawia wiele do życzenia, ale polscy medycy są naprawdę świetni. Plus badania jakie się zleca. Mój mąż kiedyś poszedł tutaj do dermatologa z drobnym problemem słownym, „doktor” nie wiedział w sumie co to i przy nim zaczął googlowanie[emoji23][emoji24] wiec naprawdę Polska ma się dobrze :D
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Padłam [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] dr google powinien sporo zarabiac za te "nadgodziny" w gabinetach [emoji1787]
 
Do góry