reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Drugie? To robisz dwa badania?
Tak bo pierwsze mam za darmo na nfz, i ostatcznie zobacze jak wypadnie badanie, kolezanka byla srednio zadowolona,a to jedyna klinika na nfz ktora robi prenatalne...a mam fajnego doktorka ktory robil mi prenatalne z córką i chcialabym do niego, wtedy sobie zaplace, juz jestem umowiona, jedno mam 5tego a drugie 15tego marca, ale zobaczymy jak to bedzie na nfz, dzis na fb jedna dziewczyna pisala, ze jej badanie trwalo 5min , takze roznie bywa 🥴
 
reklama
Dzień dobry, ja dziś wieczorem mam wizytę,ciekawe jaki termin wpisze mi w książeczkę, słuchajcie ja spodziewałam się że w moim wieku ciąża to takie obciążenie dla organizmu że nie będę mogła normalnie funkcjonować, będę słabsza niż wcześniej, będzie mnie bolał brzuch, kręgosłup,biodra a tu niespodzianka 😃 nie licząc jednodniowych incydentów czuje się świetnie, gdyby nie brak okresu i piersi to nie wiedziałabyn że jestem w ciąży 😃 waga 2 kg na minusie morfologia jakby dziecka,
Miłego dnia dziewczyny 😃
Ja 36 lat skończone i narazie też czuje się super, nawet lepiej niż przed ciążą, jakoś więcej energii mam, żadnych mdłości, bóli, drażliwych piersi-no przechodzę super. Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Ja jestem pewna, że pod koniec znowu będę chodzić jak pokraka z powodu bólu bioder, pleców i ogromnego brzucha. Jak bedzie już wątek prywatny to wrzucę wam film ze spaceru pod koniec poprzedniej ciąży. Chodziłam jak kaleka 😂

Kupiłam dziś dziewczyny te leginsy z lidla, ale najmniejszy rozmiar był M, a ja z normalnych leginsów noszę raczej S więc trochę luźne w biodrach. Teraz myślę czy oddać czy przyjąć, że sporo mi 🍑 urośnie🤔.
Bo brzuch wieczorem to tak jak mówiłam- 5/6 miesiąc. Rano w miarę ok, a wieczorem balon. Dodam, że przed ciąża nie byłam chuderlakiem, ale brzuch był w miarę płaski- wieczorem trochę tylko oddstawał, albo po piwie. A teraz masakra. Dodałabym zdjęcie, ale nie umiem przyciąć za dużego pliku
 
Ja 36 lat skończone i narazie też czuje się super, nawet lepiej niż przed ciążą, jakoś więcej energii mam, żadnych mdłości, bóli, drażliwych piersi-no przechodzę super. Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Ja jestem pewna, że pod koniec znowu będę chodzić jak pokraka z powodu bólu bioder, pleców i ogromnego brzucha. Jak bedzie już wątek prywatny to wrzucę wam film ze spaceru pod koniec poprzedniej ciąży. Chodziłam jak kaleka 😂

Kupiłam dziś dziewczyny te leginsy z lidla, ale najmniejszy rozmiar był M, a ja z normalnych leginsów noszę raczej S więc trochę luźne w biodrach. Teraz myślę czy oddać czy przyjąć, że sporo mi 🍑 urośnie🤔.
Bo brzuch wieczorem to tak jak mówiłam- 5/6 miesiąc. Rano w miarę ok, a wieczorem balon. Dodam, że przed ciąża nie byłam chuderlakiem, ale brzuch był w miarę płaski- wieczorem trochę tylko oddstawał, albo po piwie. A teraz masakra. Dodałabym zdjęcie, ale nie umiem przyciąć za dużego pliku
Kurde ja ich nie dostałam już :( zamówiłam sobie z allegro 🤔 też mam bebek spory a przed ciążą był ok.. Tzn nie płaski czy wklesly ale ok.. A teraz.. Pokaże jak zrobię 😂
 
Tak bo pierwsze mam za darmo na nfz, i ostatcznie zobacze jak wypadnie badanie, kolezanka byla srednio zadowolona,a to jedyna klinika na nfz ktora robi prenatalne...a mam fajnego doktorka ktory robil mi prenatalne z córką i chcialabym do niego, wtedy sobie zaplace, juz jestem umowiona, jedno mam 5tego a drugie 15tego marca, ale zobaczymy jak to bedzie na nfz, dzis na fb jedna dziewczyna pisala, ze jej badanie trwalo 5min , takze roznie bywa 🥴
Ja się zastanawiam właśnie, też mam na NFZ, ale w 11 +4, a drugie prywatnie na 12+2, i nie wiem co robić.
Ale akurat u mnie z NFZ babka ma dobre opinie. Ale jakoś tak wewnętrznie się boję, że jak nie zapałce to nie będzie szczegółów, no i że za wcześnie.
 
A ja już chciałabym mieć to za sobą. Wiedzieć wszystko I zacząć znosić te wszystkie szmatki I pierdoły. A tu nawet nie mam terminu prenatalnych. Dopiero położna w piątek.
Kurcze ja chce wiosnę.. Kurtki nie dopinam 😂 i w te mrozy chodzę rozpieta 😂😂😂 a żal mi kasy na nowa kurtkę, mam nadzieję ze po ciąży wrócę do tej 😂
 
To był dobry wozek, nie wiem co sie podziało 😔 mielismy quantum alu easy go, ale to typowa spacerowka, mega fajna. Tak mi jej szkoda 😔

A dla dzidzi nie mam kompletnie pomyslu, dla malej mialam zestaw graco symbio, sporo kasy dalam po ponad 2 tys, ale nie polecam, gondola mala, spacwrowka ciasna...jedynie byl super skrętny. Apropo, odkupila go Ode mnie babeczka ktora byla w 8 tyg ciazy 😆 ale mowila ze ona musi miec wszystko szybko gotowe, fajnie, ze miala takie pozytywne myslenie, ze bedzie ok ☺
Oj tak zazdroszczę takiego podejścia. Wózek pewnie wybiorę wcześniej, ale sam zakup dopiero po porodzie :(Ja mam mieszkam na 2 pietrze.
a 4. piętrze i to w kamienicy, więc wysokie schody. Wózek będzie w aucie mieszkał :-)

O ten patent tym razem zamierzam wykorzystać, mieszkam w prawdzie na 2 piętrze, ale klatki mamy małe a i w mieszkaniu nie będzie gdzie już wózka zmieścić.

Ja się piszę na syna, mam już dwóch i jakoś nie wierzę, że będzie dziewczynka ;)
o mam tak samo :)
 
Ja się w zasadzie boję każdej wizyty... przed każda z nich drżę czy nie usłyszę, że serduszko przestało bić.... staram się być dobrej myśli ale nie jest to takie proste ;) najbliższą wizytę mam w ten piątek a później prenatalne 02.03, później może trochę odetchne bardziej ;)
Ja tez żyje od wizyty do wizyty, przed wejściem do gabinetu schodzę na zawał... teraz mam wizytę w sobotę potem za dwa tygodnie prenatalne i na samą myśl mam stres
 
reklama
Do góry