reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja tez póki co mam stres czy serduszko bije, ale prenatalnych tez panicznie się boje ;( . Usg prenatalne 4.03 a potem sanco
 
Bosze ale miałam przypadek dziś pojechałam z synem na zajęcia i zaczęło mnie kręcić po jelitach więc wróciłam to 6 kilosów do domu na kibelek i w tym samym momencie zaczęło mnie tak rzygać że ledwo kosz porwałam i tak na dwie strony .... myślałam że zejdę 🤦‍♀️ Że tak można na raz na dwie strony to nie wiedziałam
 
A ja gotuję zupe krupnik na jutro i pewnie zjem juz talerz na kolację ;)
A na obiad miałam ziemniaki, mizerie i jako sadzone i całkiem bez smaku zjadłam ten obiad a zawsze uwielbiam :(
Za to dorwałam pare plasterków kiełbasy takiej zimnej z lodowki i smakowała jak nigdy 😍
 
Ja 36 lat skończone i narazie też czuje się super, nawet lepiej niż przed ciążą, jakoś więcej energii mam, żadnych mdłości, bóli, drażliwych piersi-no przechodzę super. Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Ja jestem pewna, że pod koniec znowu będę chodzić jak pokraka z powodu bólu bioder, pleców i ogromnego brzucha. Jak bedzie już wątek prywatny to wrzucę wam film ze spaceru pod koniec poprzedniej ciąży. Chodziłam jak kaleka 😂

Kupiłam dziś dziewczyny te leginsy z lidla, ale najmniejszy rozmiar był M, a ja z normalnych leginsów noszę raczej S więc trochę luźne w biodrach. Teraz myślę czy oddać czy przyjąć, że sporo mi 🍑 urośnie🤔.
Bo brzuch wieczorem to tak jak mówiłam- 5/6 miesiąc. Rano w miarę ok, a wieczorem balon. Dodam, że przed ciąża nie byłam chuderlakiem, ale brzuch był w miarę płaski- wieczorem trochę tylko oddstawał, albo po piwie. A teraz masakra. Dodałabym zdjęcie, ale nie umiem przyciąć za dużego pliku
Ja też dzisiaj kupiłam legginsy z Lidla. Mam rozmiar L (normalnie taki noszę) i zastanawiam się czy nie będą za małe za jakiś czas🤣😜
 
reklama
Do góry