reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, trochę się niepokoje - nie wiem czy tak powinno być. Miałam wizytę 1 lutego i następna 1 marca. Dzwoniłam do innej ginekolog i chciałam szybciej usg ale powiedziała ze „przecież usg nie robi się codziennie”. Jeszcze 2 tyg nie wytrzymam... nie krwawię, mam objawy typowo ciążowe ale jakoś tak wiecie.. niepewność się wkrada :( chyba muszę poczekac ...
 
reklama
Dziewczyny, trochę się niepokoje - nie wiem czy tak powinno być. Miałam wizytę 1 lutego i następna 1 marca. Dzwoniłam do innej ginekolog i chciałam szybciej usg ale powiedziała ze „przecież usg nie robi się codziennie”. Jeszcze 2 tyg nie wytrzymam... nie krwawię, mam objawy typowo ciążowe ale jakoś tak wiecie.. niepewność się wkrada :( chyba muszę poczekac ...
Ja Ci się nie dziwie, najchętniej chodziłabym co tydzień 😊 ze względu na wcześniejsze plamienia, teraz mam wizytę co dwa tygodnie i bardzo mnie te częstsze usg uspokajają, miesiąca bym nie wytrzymała
 
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd
Ja czasem nadal plamie brazowo bialo. Bialo od tabletek dopochwowych ktore 3 razy dziennie biore. I wlasnie jestem ciekawa czy na kolejnej wizycie mi ich juz nie zmiejszy.
Tak się zastanawiam czy usg podczas prenatalnych będzie robione przez brzuch czy wewnętrznie [emoji848]
Mi w 1 ciazy robila przez brzuch [emoji4]
 
Dziewczyny, trochę się niepokoje - nie wiem czy tak powinno być. Miałam wizytę 1 lutego i następna 1 marca. Dzwoniłam do innej ginekolog i chciałam szybciej usg ale powiedziała ze „przecież usg nie robi się codziennie”. Jeszcze 2 tyg nie wytrzymam... nie krwawię, mam objawy typowo ciążowe ale jakoś tak wiecie.. niepewność się wkrada :( chyba muszę poczekac ...
Spokojnie ja mam wizyte dziś a potem pewnie za 4 tygodnie, trzeba się w cierpliwość uzbroić i tyle, a jak chodzisz prywatnie to poproś o trochę częstsze np co 3 tygodnie
 
Wiecie moze do kiedy bierze sie progesteron? Czy jak juz sie zaczelo to do konca prawie ciazy bede musiala brac? [emoji848]
Bo ostatnio jak sie pytalam lekarki ile sztuk mam wziac to mi powiedziala zebym wziela recepte na najwieksza paczke bo DŁUGO bede brala. Nie pomyslalam by zapytac jak dlugo...
 
reklama
Kochana dzięki że dałaś takie info, od razu jak przeczytałam twojego posta to zadzwoniłam i się umówiłam na piatek[emoji3590] tylko że minus taki że w moim mieście skończył się ten projekt i muszę dojechać do Katowic ale to i tak mnie dużo taniej wyniesie[emoji4]
A skad jesteś? :)
 
Do góry