reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mimo, ze mam dzisiaj przeboje z jelitami, to jestem taka szczęśliwa... dotarła paczka z Polski, a w niej mniej więcej innymi ŚLEDZIE I KSIĄŻKI ciążowe 😭❤️😍
 

Załączniki

  • DA774CD1-967F-4DBC-8EB6-D89A91610022.jpeg
    DA774CD1-967F-4DBC-8EB6-D89A91610022.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 62
Dziewczyny ale na początku dostałam duphaston ale wtedy nie plamiłam 3 dni po duphastonie zaczęłam to dostałam luteinę tydzien trwało jak bym się czyścila to smwo co teraz i był spokój. A teraz zaczęło się znowu a duphastonu nie mam
 
Wydaje mi się że tak jeśli mąż pracuje tu przynajmniej 5 lat na nnorweksim kontrakcie i opłaca składki.
Jelsi nie podejmiesz pracy tzn wg mnie możesz być zatrudniona ale jesteś na bezpłatnym a dziecko skknczy rok to przez rok to drugiego życia przysługuje Ci te 6 czy 7000nok na miesiąc.
Chyba za wcześnie jeszcze ale zawsze mąż może się wybrać do nav i zasięgnąć informacji 🙃
Jak będzie się tera rozliczał u księgowej to zapyta .... ale może lepiej nie krakać na przód.
 
Jak będzie się tera rozliczał u księgowej to zapyta .... ale może lepiej nie krakać na przód.

Niech się dopyta czy czasami warunkiem nie jest pobyt dziecka w aNorwegii. Widziałam że wspólny adres jest warunkiem więc to zależy od kontraktu twojego męża.

Ja akurat nawet jeszcze nie orientowałam się co mi będzie przysługiwać a co nie.
Bardziej się nakrecam na wakacje z moimi dziećmi w lipcu. Marzę o pobycie nas Bałtykiem tak jak robiłam to przed covid em i lock down, em.
Tak bqrszo bym chciała żeby ta epidemia się już skończyła...
 
Kochana zaufaj swojemu lekarzowi on Cię bada i wie najlepiej co powinnaś brać lub co odstawić. Ja tydzień temu dostałam zalecenie odstawić zarówno luteine jak i duphaston, bo mój lekarz mówi żeby uciekać od hormonów możliwie szybko jak tylko się da. Każda z nas jest inna i będzie mieć inne zalecenia. Spokojnie podejdź do tego tematu.
 
reklama
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd
Dopóki nie pojawiają się skurcze i żywa krew, myślę, że możesz być spokojna. Pewnie wszystko się oczyszcza po ostatnim plamieniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry