reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ja też mam póki co wizyty co 4 tygodnie... Teraz z racji prenatalnych, prenatalne będę miała po 1,5 tygodnia od ostatniej wizyty, co mnie bardzo cieszy 😁 ostatnio miałam USG przez brzuch, więc na prenatalnych myślę że też będzie przez brzuch :-) zresztą u mnie dopochwowo lekarz niewiele mógł zobaczyć, bo jakieś zakłócenia są u mnie (tyłozgięcie macicy plus blizna po cc rzuca jakoś cień czy coś takiego mi tłumaczył lekarz 🤔 )
 
A gdzie takie wyniki badan przeczytam? Bo w tym artykule co wyslalaś nie ma tego.
Zdecydowanie odsyłam do Link do: PubMed . Publikacje o karmieniu piersią nie tylko w związku z endometriozą :)
Z tego co pamietam, nic specjalnego z wlosami po porodzie mi się nie działo. Bardziej niż o wlosy to ja się o zęby boję, bo po porodzie miałam masakrę, trochę też z własnej winy zaniedbałam potem chodzenie, i w efekcie 4 zębów nie mam
emoji85.png
pewnie gdybym doprowadzila leczenie do konca, to by mi się wszystkie zęby ostały.
Oj i ja się bardzo martwię o zęby, mam słabe, także jakaś wizyta, przegląd niedługo....
Długo się broniłam ale dzisiaj chyba czas najwyższy isc po ciążowe spodnie... jak siedzę i szczególnie wieczorami już zwykle mnie mega drażnią 🤣
Ja rozdałam wszystkie moje spodnie ciążowe, aż trzy pary :) Oj jak ja za nimi tęsknie . Chociaż parę kilo mi przybyło. Muszę się rozejrzeć za jakimiś we właściwym rozmiarze.
Z racji, ze dzis czuje sie dobrze, to sobie wymyśliłam wycieczke do sklepu z corka i wózkiem...no i wróciłam bez przednich kółek! Tyle sniegu i zasp, masakra 😔 wozek nadaje sie na smietnik. Jestem zla, bo musze kupic spacerowke, a nie taki był plan 😔 mial byc głęboki i dostawka boczna, wrrr
Kurczę a co to za wózek był? Słaba konstrukcja? Temat wózka dla wrześniowych maleństw wydaje się jeszcze taki odległy, ale może masz już jakiś typ upatrzony :D?
 
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd
Wiesz co, u mnie są mniejsze upławy, jak latam bez gatków, więc po domu chodzę w samej spódniczce... Nie korzystam z wkładek, za to jak ubieram bieliznę, to zmieniam ja 1-2 razy dziennie. Wczoraj poszłam zrobić wymaz z szyjki, jeśli posiew wyjdzie ok, to znaczy, że jest to fizjologiczne. Brązowe upławy są charakterystyczne dla zmian hormonalnych, często występują na początku ciąży. Jeśli Cię to bardzo niepokoi, rozmawiaj o tym ze swoim lekarzem, to on powinien wszystko wyjaśnić. Ściskam! :-)
 
Oj, ciężko czasem nadrobić wszystkie posty :D
Zastanawiam się właśnie, czy któraś z Was jest może z Krakowa? Gdzie prowadzicie ciąże i czy macie już jakieś plany co do wyboru szpitala? Ostatnio koleżanka mnie zapytała o to, a ja kompletnie jeszcze się nad tym nie zastanawiałam :D Może któraś z Was już tu rodziła i ma jakieś doświadczenia?
 
Wiecie co, mąż mi przed chwilą powiedział że miał okropny sen, śniło mu się że mieliśmy złe wieści od lekarza, że ja nie chciałam dziecka,wolałam wrócić do pracy, i się że mną rozwiódł,mówi że czeka co dziś gin powie😳 ja raczej spokojna jestem, pełna nadziei,
A co do pracy to wiele razy rozmawialiśmy kiedyś na ten temat, i raczej wolałabym całkiem z pracy zrezygnować na rzecz dziecka niż odwrotnie, nawet mu kiedyś powiedziałam że jak zajdę w ciążę,jak się uda to do pracy nie wrócę,
Całe życie się mijaliśmy,jak ja pierwsza zmianę to on drugą,jedynie niedziela nam pozostawała u to nie każda,nie chciałam żeby to wróciło,lubimy że sobą spędzać czas,i po latach dorabiania się możemy sobie pozwolić na to
No nic czekam na wizytę...
Sny trzeba interpretować odwrotnie :)
Śniło się coś złego to na pewno będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
Ja też będę mieć 4 tygodnie przerwy od USG, niepewność mnie wykańcza. Miałam 11.02 lutego, a teraz mam 11.03.
Z racji prenatalnych na 11.03 - nad którymi się zastanawiam, przesunę wizytę u ginekologa o tydzień do przodu.
Ale też nie wiem czy usg tydz po tyg jest okej..
Ja tez będę miała na następnej wizycie prenatalne, chciałam wcześniej się zapisać mimo wszystko, ale zrezygnuje. Trudno, co ma być to będzie... poczekam te dwa tygodnie. Nie wiem właśnie czy to dobrze tak po tyg robić kolejne usg. Może też po prostu zaczekaj :) wiem ze to trudne ale może tak musi być :) a na wizytach dowiemy się ze jest wszystko pięknie a teraz miałyśmy jakiś niepotrzebny stres :)
 
Zdecydowanie odsyłam do Link do: PubMed . Publikacje o karmieniu piersią nie tylko w związku z endometriozą :)

Oj i ja się bardzo martwię o zęby, mam słabe, także jakaś wizyta, przegląd niedługo....

Ja rozdałam wszystkie moje spodnie ciążowe, aż trzy pary :) Oj jak ja za nimi tęsknie . Chociaż parę kilo mi przybyło. Muszę się rozejrzeć za jakimiś we właściwym rozmiarze.

Kurczę a co to za wózek był? Słaba konstrukcja? Temat wózka dla wrześniowych maleństw wydaje się jeszcze taki odległy, ale może masz już jakiś typ upatrzony :D?
To był dobry wozek, nie wiem co sie podziało 😔 mielismy quantum alu easy go, ale to typowa spacerowka, mega fajna. Tak mi jej szkoda 😔

A dla dzidzi nie mam kompletnie pomyslu, dla malej mialam zestaw graco symbio, sporo kasy dalam po ponad 2 tys, ale nie polecam, gondola mala, spacwrowka ciasna...jedynie byl super skrętny. Apropo, odkupila go Ode mnie babeczka ktora byla w 8 tyg ciazy 😆 ale mowila ze ona musi miec wszystko szybko gotowe, fajnie, ze miala takie pozytywne myslenie, ze bedzie ok ☺
 
Głowa mnie boli dziś źle się czuję że po śniadaniu wróciłam do łóżka. Osttanio mam dużo stresow.
Czekam dis na wyniki moich dzieci Jelsi wszyscy są negatywni koniec kwarantanny dla nich również. Wtedy pójdziemy na długi spacer albo łyżwy.
Pogoda piękna. Biało wszędzie.. Niebieskie niebo... Bez chmurki.

Co do wózka nie wiem jak wy ale ja myślałam już o tym. Przed ciążą mialam już na oku:)).. Syna i córkę woziłam w mutsy 4rider. Teraz chciałabym Stokke trailz. W kolorze szarym albo czarnym:)
Na pewno planuje nosić w chuscie moja córka to uwielbiała. Super to wspominam.
 
reklama
Do góry