reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Długo się broniłam ale dzisiaj chyba czas najwyższy isc po ciążowe spodnie... jak siedzę i szczególnie wieczorami już zwykle mnie mega drażnią 🤣
 
Dziewczyny, jeśli któraś mieszka na terenie województwa śląskiego to badania prenatalne może wykonać bezpłatnie w ramach projektu unijnego.
Ternin realizacji projektu został przedłużony. Ja dzisiaj zapisałam się na bezpłatne badania, a nie łapie się kryteriami na NFZ.
Kochana dzięki że dałaś takie info, od razu jak przeczytałam twojego posta to zadzwoniłam i się umówiłam na piatek[emoji3590] tylko że minus taki że w moim mieście skończył się ten projekt i muszę dojechać do Katowic ale to i tak mnie dużo taniej wyniesie[emoji4]
 
Długo się broniłam ale dzisiaj chyba czas najwyższy isc po ciążowe spodnie... jak siedzę i szczególnie wieczorami już zwykle mnie mega drażnią 🤣
Mnie moje drażniły już z 2 tygodnie temu 🤣
Wczoraj miałam legginsy z taka szersza gumką, ale po kilku godzinach stwierdziłam ze ostatni raz się w nich męczę :p
Pod dłuższe swetry zakładam takie zwykle dresowe legginsy, a tak to sukienki stały się sprzymierzeńcem :)

siedzę właśnie pod gabinetem, jak wszystko ok to tez planuje zamówić z dwie pary ciążowych bo zaraz nie będę miała się w co ubrać! Nie spodziewałam się ze to będzie tak szybko!
 
reklama
Ja mam to samo, strach pomyśleć co będzie po porodzie [emoji85]
Z tego co pamietam, nic specjalnego z wlosami po porodzie mi się nie działo. Bardziej niż o wlosy to ja się o zęby boję, bo po porodzie miałam masakrę, trochę też z własnej winy zaniedbałam potem chodzenie, i w efekcie 4 zębów nie mam [emoji85] pewnie gdybym doprowadzila leczenie do konca, to by mi się wszystkie zęby ostały.
 
Do góry