reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, jeśli któraś mieszka na terenie województwa śląskiego to badania prenatalne może wykonać bezpłatnie w ramach projektu unijnego.
Ternin realizacji projektu został przedłużony. Ja dzisiaj zapisałam się na bezpłatne badania, a nie łapie się kryteriami na NFZ.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od góry.
1wszy 28dc
2. Ok 6 tc
3. 8tc.
Same widzicie.
 

Załączniki

  • IMG_20210216_094229.jpg
    IMG_20210216_094229.jpg
    860,7 KB · Wyświetleń: 76
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd
Tak jak ci mówiłam może być to spowodowane rosnąca macica i jakieś stare resztki ci wpycha.. Też tak miałam jak mi się czyścila po tym zdarzeniu. A z dzidzi jest ok.
 
Tak ale ja użyłam dokładnie ten sam rodzaj testu. To był 2 pak.. Co prawda tanszy z normala. Ale jednak..


Mówisz o konstatotte? N a pewno przysługuje ci barnetrygd jakieś 1000nok /ms do 18nrokunzycia dziecka ale Jelsi dostajesz zasilek.wpolsce to nie przysługuje już.
A ten drugi to dla rodziców dzieci w wieku 1 - 2 lata które nie chodzą do przedszkola. I on faktycznie jest k 6000nok ms
O ten drugi mi chodzi właśnie bo bo to pierwsze to nie bo ja mam 500 + tutaj. Ciekawe czy to tak działa że ja tu w Polsce miała bym dostawać... zobaczymy 😜
 
A ja mam odwrotne odczucia, pierwszy rok super, mimo wstawania,kolek...jak mloda zaczela chodzic to uuuu[emoji3061][emoji3061][emoji3061] teraz ma 2 lata, ciagle musze jej wymyslac zabawy,fochy... tylko moja ma charakterek...uparciuch taki [emoji55]
Chodzi po domu i tylko narzeka " o jeju, boze drogi!" [emoji28][emoji28]

U nas tak samo. Pierwszy rok gość jadł i spał. Teraz to taki szogun jest [emoji849] z sufitu go czasem ściągam i awantura gotowa. Wszystko musi „siam”. A czasem się wścieka i ja naprawdę nie wiem o co...ale to podobno mija i tego się trzymam [emoji3061]
 
O ten drugi mi chodzi właśnie bo bo to pierwsze to nie bo ja mam 500 + tutaj. Ciekawe czy to tak działa że ja tu w Polsce miała bym dostawać... zobaczymy 😜
Wydaje mi się że tak jeśli mąż pracuje tu przynajmniej 5 lat na nnorweksim kontrakcie i opłaca składki.
Jelsi nie podejmiesz pracy tzn wg mnie możesz być zatrudniona ale jesteś na bezpłatnym a dziecko skknczy rok to przez rok to drugiego życia przysługuje Ci te 6 czy 7000nok na miesiąc.
Chyba za wcześnie jeszcze ale zawsze mąż może się wybrać do nav i zasięgnąć informacji 🙃
 
A może to plamienie z powodu odstawienia duphastonu? Mnie lekarka mówiła, ze do 12 tygodnia można ewentualnie zmniejszyć dawkę ale nie odstawiać całkiem.
Dokładnie być może masz na mało progesteronu, lekarz kategorycznie zabronił odstawiać mi duphaston mimo ze nie ma już plamień, będę go brać jeszcze bardzo długo
 
reklama
Do góry