reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
My wstaliśmy dzisiaj z synem o 4:20 [emoji3061] gość sobie zażyczył budyń na śniadanie...
Ja w tej ciąży to nie mogę spać... 3:40 max 4:00 i już wyspana. A potem muszę się położyć popołudniu na chwilę bo nie daje rady. Niestety nawet jak pójdę późno spać to pobudka i tak o tej samej porze.
 
Ja w tej ciąży to nie mogę spać... 3:40 max 4:00 i już wyspana. A potem muszę się położyć popołudniu na chwilę bo nie daje rady. Niestety nawet jak pójdę późno spać to pobudka i tak o tej samej porze.

Ja nie mam problemów ze spaniem, ale moje dziecko czasem tak...aż ciężko uwierzyć, ze jako niemowlak spał do 10:30...
 
Dzień dobry wszystkim :) Czytam od miesiąca, w końcu nieśmiało się witam ;) Na liczniku mamy już 11+2 z om, 11+4 z USG i ok. 5 cm. Wczoraj byłam na wizycie, w sobotę prenatalne i dopiero teraz zaczynam wierzyć, że będzie dobrze. Niestety również przytrafiło mi się poronienie, więc wiem jak trudne bywa pozytywne myślenie. Mąż częściej mówi do mnie "będzie dobrze", niż wymawia moje imię. Dlatego dzielę się tym z Wami, żebyście pomyślały, że będzie dobrze, za każdym razem kiedy coś napiszę 😘
 
ja dziś mam rozmowę w pracy, więc szefowa i team się dowiedzą, ze będą musieli wkrótce szukać zastępstwa :) u mnie mdłości tez już przeszły, dziś 10+6. W czwartek badania prenatalne z krwi. Dobrego dnia ✊❤️
 
reklama
ja dziś mam rozmowę w pracy, więc szefowa i team się dowiedzą, ze będą musieli wkrótce szukać zastępstwa :) u mnie mdłości tez już przeszły, dziś 10+6. W czwartek badania prenatalne z krwi. Dobrego dnia ✊❤️
tez dzisiaj jadę powiedzieć kierowniczce 😄 bo z tymi zdalnymi to cały czas się mijamy i albo ona na zdalnej albo ja 😊
 
Do góry