reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej, jutro muszę zrobić pierwsze badania i oczywiście zgubiłam kartkę.. Jakie pierwsze badania robiłyscie ?
Pierwsze na nfz miałam morfologia, glukoza, mocz.
Potem poszlam z tymi wynikami na pierwsza prywatną wizytę i dostałam to:
1. Grupa krwi rh
2. Tsh
3. Usr
4. Toxo IgM
5. Toxo IgG
6. Pciała anty HIV
7. Pciała anty HCV
 
reklama
Odnośnie memów to ten dziś u mnie wygrał wszystko [emoji1787]
IMG-20210215-WA0011.jpeg
 
Czy którejś z Was wypadają włosy? Przed ciąża nie wypadaly, a od 2-3 tyg lecą dosyć mocno. Widzę to jak je myje i rozczesuje.
 
reklama
Ah no to ogólnie wiem .. ale jak to napisałaś to zrozumiałam to tak, że ktoś może nabawic sie endo przez to że nie karmił piersią i myślę o co caman.
A siostra nie karmiła właśnie a potem po ciąży dopiero dostała ale to jakiś tam czas po, później miała operację i w porządku.
"Zwiększać/zmniejszać ryzyko" dosyć kluczowe sformułowanie w zdaniu :)

A siostra jaką operację miała?
 
Do góry