reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

"Zwiększać/zmniejszać ryzyko" dosyć kluczowe sformułowanie w zdaniu :)

A siostra jaką operację miała?
Nie wiem dokadnie jaka wiem ze ba endometrioze. Wiem ze one duzo kosztuja a na nfz dlugie terminy ale chodziła do fajnego ginekologa który przyjmował ja prywatnie ale zooperowal na nfz dosc szybko ;)
 
reklama
Jest kawał bobika[emoji176][emoji176]Kiedy prenatalne?
No właśnie najśmieszniejsze jest to że dopiero jutro od razu będę dzwonić i się zapisywać na najszybszy termin, myślałam że dzisiaj będę miała, ale mój cudowny doktor mnie poinformował ostatnim razem że następna wizyta to prenatalne będą po czym mnie zapisał, ale zapomniał dodać że on nie robi tylko muszę sama sobie poszukać i się umówić ... -.-
A ja pierdoła też nie wiedziałam jak to wszystko wygląda to dzisiaj zadowolona szłam z myślą że idę na prenatalne [emoji23][emoji23]
Ale mam nadzieję że znajdzie się jakiś bliski wolny termin przynajmniej mój doktorek był pewny że są miejsca, zobaczymy xd
 
Dzień dobry, ja dziś wieczorem mam wizytę,ciekawe jaki termin wpisze mi w książeczkę, słuchajcie ja spodziewałam się że w moim wieku ciąża to takie obciążenie dla organizmu że nie będę mogła normalnie funkcjonować, będę słabsza niż wcześniej, będzie mnie bolał brzuch, kręgosłup,biodra a tu niespodzianka 😃 nie licząc jednodniowych incydentów czuje się świetnie, gdyby nie brak okresu i piersi to nie wiedziałabyn że jestem w ciąży 😃 waga 2 kg na minusie morfologia jakby dziecka,
Miłego dnia dziewczyny 😃
 
Dzień dobry, ja dziś wieczorem mam wizytę,ciekawe jaki termin wpisze mi w książeczkę, słuchajcie ja spodziewałam się że w moim wieku ciąża to takie obciążenie dla organizmu że nie będę mogła normalnie funkcjonować, będę słabsza niż wcześniej, będzie mnie bolał brzuch, kręgosłup,biodra a tu niespodzianka 😃 nie licząc jednodniowych incydentów czuje się świetnie, gdyby nie brak okresu i piersi to nie wiedziałabyn że jestem w ciąży 😃 waga 2 kg na minusie morfologia jakby dziecka,
Miłego dnia dziewczyny 😃
Poczekaj aż podrośnie to i kręgosłup będziesz czuć i biodra 😂😂😂😂
 
Ja dzisiaj po 5 dniach zatwardzenia mam rozwolnienie... z jednej skrajności w druga... na czczo wypiłam ciepła wodę z cytryna, a później Shake owocowy - chyba przez mleko mnie pogoniło 😥😥
Niech to się w końcu jakoś ustabilizuje
 
reklama
Ja też wieczorem mam wizytę. Stresuje sie czy wszystko jest w porządku. W poprzedniej ciąży właśnie na drugiej wizycie dowiedziałam się, że jednak puste jajo... Ostatnio co prawda słyszałam serduszko, ale obawy i stres jest nadal.
 
Do góry