reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja jednak do was nie dołączę, chociaż byłam pewna że ten cykl będzie mój 😔 dzisiaj test nadal negatywny a @ powinna być w piątek. Skoro nie ma nawet cienia to się raczej nic nie zmieni 🤷‍♀️.
Spokojnej ciąży Wam wszystkim ❤️
Jeszcze nie trać nadziei i zrób test w dniu spodziewanej @. Póki ona nie przyszła nie można wykluczyć ciąży. Trzymam kciuki żeby w piątek były 2 kreski.
 
Pod listą mogłyby być osoby z dwoma kreskami - które doszły na Nasz wątek i nie były wpisywane do testowania[emoji2]
 
Hej właśnie wróciłam z wizyty lekarskiej
Pani doktor powiedziała wczorajsze krwawienie - wystąpił krwiak
Ciaza w macicy, lecz nie wiadomo co dalej.
Duphaston 3x1
W przyszły czwartek się dowiem co i jak ostatecznie. Możliwe, ze dojdzie do poronienia.
Biorę każdy scenariusz
Aktualnie 5tydz, a pani gin mówiła ze kształt dziwny nieregularne jajeczko, o płaskiej strukturze co złe wróży.
🙌 ❤️ Biorę wszystko na klatę, pozostaje czekac
 
Ja jednak do was nie dołączę, chociaż byłam pewna że ten cykl będzie mój 😔 dzisiaj test nadal negatywny a @ powinna być w piątek. Skoro nie ma nawet cienia to się raczej nic nie zmieni 🤷‍♀️.
Spokojnej ciąży Wam wszystkim ❤️
Jeszcze nie wszystko stracone. Czasami może się wydawać, że dzień przed tylko jesteś, to już powinno coś było widać. Ale pełno jest takich dziewczyn, którym wychodziło w dniu spodziewanej @. Ja sama w pierwszej ciąży, w dniu @ miałam bladziucha. Wystarczy, że zagniezdzenie było później :)
 
Jeszcze nie wszystko stracone. Czasami może się wydawać, że dzień przed tylko jesteś, to już powinno coś było widać. Ale pełno jest takich dziewczyn, którym wychodziło w dniu spodziewanej @. Ja sama w pierwszej ciąży, w dniu @ miałam bladziucha. Wystarczy, że zagniezdzenie było później :)
Ja robiłam dzień przed okresem test i wyszedł błąd dosłownie jakby test był wadliwy. Dlatego już podejrzewałam, że na drugi dzień będzie okres bo pozytyw się nie pokazał. A tu jednak dzień później dwie tłuste kreski.
 
reklama
Miałam nadzieję do tego testu godzinę temu. Szczególnie że o tej "wysokiej śluzówce" któraś z was pisała że może oznaczać ciążę.
O tej śluzówce nie mam zielonego pojęcia co to może być, ale moim zdaniem test wychodzi wiarygodny dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Zaczekaj więc cierpliwie do piątku i nie trać nadziei 🙂
 
Do góry