reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny powiedzcie, że będzie dobrze... straszny stres mi się włączył dziś... wizyta za 6 dni, a ja panikuję :( nie zniosę kolejnej straty... okropnie się dziś psychicznie czuję...
Chyba dziś taki dzień bo ja cała noc nie spałam... w kółko tylko myśli ze znów coś będzie nie tak 😔 ja jestem po pierwszej wizycie pęcherzyk jest ale większy niż powinien, a kolejna wizyta dopiero za ok 2 tygodnie ...
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie, że będzie dobrze... straszny stres mi się włączył dziś... wizyta za 6 dni, a ja panikuję :( nie zniosę kolejnej straty... okropnie się dziś psychicznie czuję...
Musi być dobrze[emoji846] Najlepiej żebyś czymś sobie zajęła czas, żeby tylko nie myśleć i nie analizować. Rozumiem Cię doskonale bo też mam lepsze i gorsze dni ale po to tu wszystkie jesteśmy żeby się wspierać
 
Dziewczyny powiedzcie, że będzie dobrze... straszny stres mi się włączył dziś... wizyta za 6 dni, a ja panikuję :( nie zniosę kolejnej straty... okropnie się dziś psychicznie czuję...
Będzie dobrze! Musi być! Ja też od zmysłów odchodzę, ale w niczym mi to nie pomoże. Poszukaj sobie jakiegoś zajęcia i zajmij czymś myśli :)
 
Ja prowadzę w LX i prywatnie. Aby mieć te badania co są dawane na początku ciąży to musisz też założyć kartę ciąży w LuxMedzie i wtedy są w ramach KC darmowe.
Jakbym robiła bez karty i skierowania to wyszło w Luxie jakieś 1000 zł :D
a musisz chodzić normalnie do LX, czy Ew wystarczy teleporada i tak założenie karty?
 
Mój też zrobiony na pamiątke[emoji3059] , w dniu spodziewanej miesiączki [emoji4]
20210112_105755.jpeg
 
Dziewczyny powiedzcie, że będzie dobrze... straszny stres mi się włączył dziś... wizyta za 6 dni, a ja panikuję :( nie zniosę kolejnej straty... okropnie się dziś psychicznie czuję...
Trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie. Ja taki stres mam od poniedziałku a do wizyty u mojego lekarza mam 2 tygodnie. Oszaleć idzie, ale staraj się zająć czymś innym to pomaga. Jeśli nic złego się nie dzieje to staraj się myśleć tylko pozytywnie.
 
reklama
Do góry