reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej właśnie wróciłam z wizyty lekarskiej
Pani doktor powiedziała wczorajsze krwawienie - wystąpił krwiak
Ciaza w macicy, lecz nie wiadomo co dalej.
Duphaston 3x1
W przyszły czwartek się dowiem co i jak ostatecznie. Możliwe, ze dojdzie do poronienia.
Biorę każdy scenariusz
Aktualnie 5tydz, a pani gin mówiła ze kształt dziwny nieregularne jajeczko, o płaskiej strukturze co złe wróży.
🙌 ❤️ Biorę wszystko na klatę, pozostaje czekac
Trzymaj się, musisz być dzielna ❤️
 
Wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją fasolke[emoji110][emoji110]
Hej właśnie wróciłam z wizyty lekarskiej
Pani doktor powiedziała wczorajsze krwawienie - wystąpił krwiak
Ciaza w macicy, lecz nie wiadomo co dalej.
Duphaston 3x1
W przyszły czwartek się dowiem co i jak ostatecznie. Możliwe, ze dojdzie do poronienia.
Biorę każdy scenariusz
Aktualnie 5tydz, a pani gin mówiła ze kształt dziwny nieregularne jajeczko, o płaskiej strukturze co złe wróży.
[emoji119] [emoji3590] Biorę wszystko na klatę, pozostaje czekac
 
Fajnie byłoby gdyby utworzyć taki terminarz, żeby każda uwzględnić kiedy wizyta i czy z usg, czy serduszkowe czy prenatalne 😁 co wy o tym myslicie?
Jestem za
Hej właśnie wróciłam z wizyty lekarskiej
Pani doktor powiedziała wczorajsze krwawienie - wystąpił krwiak
Ciaza w macicy, lecz nie wiadomo co dalej.
Duphaston 3x1
W przyszły czwartek się dowiem co i jak ostatecznie. Możliwe, ze dojdzie do poronienia.
Biorę każdy scenariusz
Aktualnie 5tydz, a pani gin mówiła ze kształt dziwny nieregularne jajeczko, o płaskiej strukturze co złe wróży.
🙌 ❤️ Biorę wszystko na klatę, pozostaje czekac
Jeszcze nic nie przesądzone. Nie wiem czemu, ale ja mam dobre przeczucia. No pozostaje czekać do czwartku, ja też mam wtedy wizytę tyle, że pierwszą ✊
 
Kwas foliowy Folik - znajomy farmaceuta polecał, ma już dwójkę dzieci i jego żona tylko to brała. I właśnie mówił że Folik to lek a nie żaden suplement, więc jest w 100% pewny.
W pierwszej ciąży brałam jeszcze chyba prenatal uno, teraz na razie sam folik.
Ja też tylko folik biorę, tak brałam z jedna później z drugą, innych witamin nie biorę ;) ewentualnie magnez ;)
 
reklama
Do góry