reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
ja już po wizycie, widziałam maluszka i bijące serduszko. Maluszek ma prawie 2.8cm, jednak wg Pani ginekolog coś serduszko wolno bije :( więc mam brać luteinę. Wizyta za 2-3 tygodnie.Zobacz załącznik 1226182
Tez chodzę do ginemedica, w pierwszej ciąży też tam chodziłam. No właśnie serduszko.sie rozkręca więc spokojnie.
 
Pomóżcie bo się stresuje i nie mogę logicznie myśleć. Aplikacja pokazuje 4+4 robiłam dziś betę i wynik to 1104 mlU/ml czy to w normie?
To ładna masz betę. Ja 4+3 i 460 dziś [emoji846]od pojedynczych wyników ważniejsze są podobno przyrosty ale myślę, że raczej nie masz się czym martwić [emoji846]
 
reklama
Jeden dzień różnicy a z dnia na dzień beta chyba dużo przyrasta. Mam braci bliźniaków , ucieszyła bym się z bliźniaczków bo mam 35 lat i już czasu za wiele nie mam ale poczytałam i chyba w normie od 4-5 tyg norma 75 - 2600
W takim razie życzę Ci żeby to były bliźniaki [emoji846][emoji846][emoji846]
 
Do góry