reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Osobiście nie znam. Ale na Borowskiej raczej wszyscy są ok. Mna po poronieniu w szpitalu zajmowała.sie młoda lekarka, baaardzo fajna ale chodzę do babki która kiedyś pracowała na Chałubińskiego na poronieniach. Mam nadzieję że mnie jakoś wyprowadzi po tych dwóch akcjach.
Powodzenia, może się przypadkiem spotkamy gdzieś w szpitalu [emoji6] masz już jakiś termin?
 
reklama
ja już po wizycie, widziałam maluszka i bijące serduszko. Maluszek ma prawie 2.8cm, jednak wg Pani ginekolog coś serduszko wolno bije :( więc mam brać luteinę. Wizyta za 2-3 tygodnie.
C7162657-6DF3-4F49-884B-26557AB8ACCB.jpeg
 
ja już po wizycie, widziałam maluszka i bijące serduszko. Maluszek ma prawie 2.8cm, jednak wg Pani ginekolog coś serduszko wolno bije :( więc mam brać luteinę. Wizyta za 2-3 tygodnie.Zobacz załącznik 1226182
Ale to nie jest tak, że na początku bije wolniej i dopiero za jakiś czas przyspiesza? Masz dopiero 5+6 (tak napisane na usg), więc serduszko ma czas. Pamiętasz, jak szybko biło?
 
reklama
Ale to nie jest tak, że na początku bije wolniej i dopiero za jakiś czas przyspiesza? Masz dopiero 5+6 (tak napisane na usg), więc serduszko ma czas. Pamiętasz, jak szybko biło?
Tak też lekarka tłumaczyła, że na razie się nie martwimy, bo to początek, ale wiadomo, głowa pracuje.. niestety nie mówiła
 
Do góry