reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witam dziewczyny. Dołączam do Was nieśmiało, do okresu jeszcze dwa dni ale test już dziś wyszedł pozytywny, więc chyba udało się po pierwszym cyklu starań;) w domu na stanie 19 miesięczna Iza a ja mieszkam we Wrocławiu ale pochodzę z okolic Krakowa;)
Do lekarza chciałabym się wybrać nie wcześniej niż w 6-7 tygodniu, aby było już serduszko;)
Witaj👋 Mój synek też 19 miesięcy z czerwca 2019. Ciekawe jak przyjmą młodsze rodzeństwo.
Dziewczyny a co zażywacie kwas foliowy czy foliany?
Ja biorę zestaw Mama DHA Premium Plus który ma to i to.
@Magdalena09 @ol.gol Trzymam kciuki.
Dajcie znać później co tam już zobaczyłyście.
 
A kiedy masz wizytę? ;)
W ogóle dziewczyny.. Czy Wam również stało się coś z aplikacja? Widzę tylko wasze nicki, żadnego tekstu, nie wiem, co się nagle zrąbało ;/ przez stronę mnie to irytuje :p
Ja wizyte dopiero mam na 25.01.

Tez tak mialam i zainstalowalam sobie druga aplikacje babyboom. I juz dziala.
 
Witam dziewczyny. Dołączam do Was nieśmiało, do okresu jeszcze dwa dni ale test już dziś wyszedł pozytywny, więc chyba udało się po pierwszym cyklu starań;) w domu na stanie 19 miesięczna Iza a ja mieszkam we Wrocławiu ale pochodzę z okolic Krakowa;)
Do lekarza chciałabym się wybrać nie wcześniej niż w 6-7 tygodniu, aby było już serduszko;)
Witaj. To wyszedl Ci szybciutko wow. Tez sie zastanawiam jak moj syn przyjmie rodzenstwo. Ma roczek a jest bardzo zazdrosny i uczuciowy wiec moze byc ciezko ale jestem dobrej mysli [emoji1320]
 
Witam dziewczyny. Dołączam do Was nieśmiało, do okresu jeszcze dwa dni ale test już dziś wyszedł pozytywny, więc chyba udało się po pierwszym cyklu starań;) w domu na stanie 19 miesięczna Iza a ja mieszkam we Wrocławiu ale pochodzę z okolic Krakowa;)
Do lekarza chciałabym się wybrać nie wcześniej niż w 6-7 tygodniu, aby było już serduszko;)
Ja też będę rodzic we Wrocławiu, a wiesz już w którym szpitalu?
 
Ja też Wrocław. Córkę rodziłam w Trzebnicy. Było ok. Na łyżeczkowaniu leżałam na Borowskiej i też w sumie nie mogę nic zarzucić personelowi
Ja pierwszą córkę rodziłam na Borowskiej, teraz też mam taki zamiar, mój lekarz tam pracuje i mam nadzieję że tak jak za pierwszym razem to on będzie robił mi cc, masz już jakiś konkretny termin?
 
reklama
Do góry