reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czesc dziewczyny na wstępie życzę od razu pięknego tygodnia ❤️

Jednak da się polubić poniedziałki - nowy tydzień ciąży więc... Nowa grafika w aplikacji i są już rączki i nóżki 🤭

Za mną najlepsza noc od 2 tygodni - pobudka z bólu tylko... 4 razy 😁 Boje się wstać z łóżka właśnie by się nie pogorszyło 🙄

Co do szkoły rodzenia to też jestem za, ale wolałabym chyba stacjonarnie, online czuje że to nie będzie to zwłaszcza te kwestie dotyczące oddychania, rozlazniania mięśni itp, a wy jak uważacie?

Z każdym dniem też zaczynam się robić spokojniejsza, bo jak któraś z Was wspomniała nie mamy na nic wpływu, a jeśli już jakikolwiek to nasz spokój napewno tylko pomoże ❤️
 
reklama
Ja również witam się z rana :-) obudziłam się w nocy z takim okropnym ssaniem w żołądku, że musiałam natychmiast coś zjeść, inaczej bym zwymiotowała 🤦 aż strach pomyśleć, jak za chwilę będę wyglądać, to już któryś raz, kiedy muszę podjadać w nocy... Co prawda tylko jogurt, ale jednak 🤦
 
Miłego dnia 😉 wszystkim wizytującym dziś dziewczynom życzę powodzenia i czekamy na dobre wieści od was! 😊
 
Czesc dziewczyny na wstępie życzę od razu pięknego tygodnia ❤️

Jednak da się polubić poniedziałki - nowy tydzień ciąży więc... Nowa grafika w aplikacji i są już rączki i nóżki 🤭

Za mną najlepsza noc od 2 tygodni - pobudka z bólu tylko... 4 razy 😁 Boje się wstać z łóżka właśnie by się nie pogorszyło 🙄

Co do szkoły rodzenia to też jestem za, ale wolałabym chyba stacjonarnie, online czuje że to nie będzie to zwłaszcza te kwestie dotyczące oddychania, rozlazniania mięśni itp, a wy jak uważacie?

Z każdym dniem też zaczynam się robić spokojniejsza, bo jak któraś z Was wspomniała nie mamy na nic wpływu, a jeśli już jakikolwiek to nasz spokój napewno tylko pomoże ❤️
Zapytam się ciebie co cię kochana tak boli w nocy brzuch
 
Zapytam się ciebie co cię kochana tak boli w nocy brzuch
To jest dobre pytanie - p.ginekolog mówiła że to coś z jelitami jak jej pokazałam obszar. Ból w rodzaju - ssą jakbym że 3 dni nie jadła, jednocześnie taki ból jakbym się przejadła (jem raczej normalnie, mniej ale często). Wczoraj na noc wzięłam probiotyk i może on coś zdziałał - jak nie pomoże po 3 dniach to mam się zgłaszać do internisty.
Miałam coś z tymi jelitami od dziecka (stanęło na opcji ten typ tak ma), ale to moim zdaniem inny ból, ale skoro jest lepiej to tylko modlić się by w ta stronę szło bo naprawdę miałam dosyć wszystkiego przez to...
 
Ja właśnie byłam na pobraniu krwi
Nie robiłam grupy bo nam w domu i pani powiedziała że mam z nią przyjść pobiorą jeszcze raz i potwierdzą
Najbardziej czekam na glukozę na czczo 🙄
Ja też właśnie czekam na pobranie .... też się cukru boję tym bardziej że wczoraj pofolgowałam . I boję się odczynu cumbsa czy konflikt się nie zrobił.
Wy też macie czasem takie uczucie jakby wam bąbelki powietrza z tamtąd uciekały?
 
reklama
Witam drogie panie z rana :-)
Tradycyjnie sennosc mnie bierze, także pośniadaniowa drzemka mnie czeka. Humor z rana jak najbardziej dobry, oby tak juz do końca ciąży zostało :-)
Miłego dnia.
 
Do góry