reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tez nie lubie dentysty, brrr.

Mnie cos gardło boli, M bedzie malował, a ja narazie siedze 🥴
Mysle co na obiad , ale na nic smaka nie mam.
Potem chyba spacer z córką, albo sanki, zobaczymy.
Milego dnia 😊
 
reklama
Zaraz jak dowiedziałam się o ciąży musiałam gnać do dentysty, bo miałam totalnie zepsuty ząb, z którym czekałam cholera wie na co. Przy czyszczeniu dostałam znieczulenie, takie minimalne, dawkowane po woli, ale ostatecznie musiała mi go całkowicieznieczulić, bo skakałabym jej na fotelu. Ząb jest do kanałowego. Po rozwiązaniu mam sie zgłosić, bo na razie mam tymczasowe wypełnienie. W następnym tyg ide z niewielką próchnicą. Jak się uda, będzie bez znieczulenia. Chociaż dentyska tłumaczyla mi, że to znieczulenie nie ma aż takiego wpływu na płód, ale lepiej dmuchać na zimne.
ja miałam ostatnio leczone dwa żeby z próchnicy w tym jeden z próchnicy głębokiej bez znieczulenia i raczej nic mnie nie bolało 😊
 
to ja chyba jakaś sadystka jestem,bo mi się nawet podobało jak mi te 8ki dlutowali z kości 😄
Szalona 🤣🤣 ja pamiętam jak mi wszystkie mleczaki na żywca wyrywali u góry bo jakieś ropne zapalenie miałam. A później na koloniach kanalowe na żywca a może z 8lat mialam. Nie usiądę na fotelu za cholerę. Dlatego staram się robić jak są małe ubytki a i tak w znieczuleniu jak dla konia. Ale te które muszę zrobić teraz muszą być w narkozie. Mój dentysta powiedział, że nie dam rady z moją głowa i lepiej mnie uśpić
 
reklama
Do góry