reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mnie dziś obudziło ciagniecie. Kuwa mówię wam dziewczyny bede sie toczyć pod koniec. Nie wiem. Że 3kg mam na plusie a ja wcale nie wpieprzam. Fakt jak plamilam to mniej się ruszalam, ale na Boga.... Wkurza mnie to strasznie
 
reklama
Oto moje dzieło😋 EEAAEFCD-4CF1-4CD7-A3A0-191211679193.jpeg
 
Ja bym zaczekala na wizyte. Ja w ogole nie robie bety. W zadne j ciazy nie robilam. Mam zamiar zapisac sie do swietnego ginekologa a w ogole to nie wiem czy nie zapisac sie do dwoch zeby badania robic na nfz.
Troche sie boje bo mam juz 35 lat. Czy ktoras z Was jest w podobnym wieku?
Hej, termin mam na 28.09. To bedzie moje czwarte dziecko + 1 ciążę straciłam. Mam 39 lat
 
reklama
Do góry