reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Nie wiem co to będzie. 100 na liczniku mnie przeraża

Mnie się udało w poprzedniej ciąży nie dobić do 100, ale niewiele brakowało [emoji23] tą zaczynam z taka sama wagą, wiec zobaczymy.

Najlepszy był mój mąż, przed tym znieczuleniem trzeba było wypełnić ankietę, wiec ja się tam wije z bólu, a on pisze. I pyta „waga?”. A po mojej odpowiedzi „o, to prawie tyle co ja ważysz, niezle” [emoji1787] myślałam, ze go zabije.
 
Hej moje kochane nie było mnie parę dni. Byłam u mojej mamusi na weekend ta to mi dogodziła dobrze ze u niej nie mieszkam bo bym się turlała 😍. Ale Kocham jej obiadki u niej zawsze smakuje wszystko o 100razy lepiej z miłości robione. Nawet pokazała mi swoją kartę ciąży jak mnie rodziła dziewczyny wizyt u lekarza 3 w czasie ciąży teraz to nie do pomyślenia. Urodziła śliczna zdrową dziewczynkę hahahaha ha mnie
 
reklama
U mnie to był szpital prywatny z umową z NFZ (taki NZOZ). Anestezjolog jest osobny do CC i osobny do porodów SN. I w sumie to przeważyło przy wyborze szpitala :)

Ja polecam opłacenie położnej, dużo można potem załatwić :)
Jak opłacenie położnej? U nas polozna ma każdy za darmo...
 
Do góry