reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja jutro mam wizyte. Oczywiście się stresuje. Na dodatek jutro mamy sekcje tego naszego nagle zmarłego znajomego. Więc podwójny stres. Rodzice moi i męża mieszkają po 160 km od nas. To był taki nasz wrocławski tata...
 
Ja mam termin na 4.09 wg OM😁 syna urodziłam dzień przed terminem z miesiączki (prawie 2 tygodnie po terminie z USG), też miałam bóle krzyżowe podczas skurczów... Dziewczyny ma któraś z Was problem z hemoroidami lub miała w poprzednich ciążach? Nie wiecie co bezpiecznego można stosować? :-(
 
Ja zeby doprowadziłam.do porządku w wakacje. Czy Wam też ustąpiły trochę bóle podbrzusza?
U mnie wyrazniej czuc rozciąganie dzisiaj, a wczoraj tak jakby intensywniej pobolewalo, ale mozliwe że to dlatego, że dzisiaj powinnam dostac kolwjny okres. A to dzisiejsze rozciąganie to takie raczej spokojne jest.

Dzisiaj 8+1 już, powoli zacznę się uspokajac, bo plamien zero.
 
reklama
U mnie wyrazniej czuc rozciąganie dzisiaj, a wczoraj tak jakby intensywniej pobolewalo, ale mozliwe że to dlatego, że dzisiaj powinnam dostac kolwjny okres. A to dzisiejsze rozciąganie to takie raczej spokojne jest.

Dzisiaj 8+1 już, powoli zacznę się uspokajac, bo plamien zero.
Jak mówisz, że jest 8+1 to bierzesz pod uwagę termin z on czy z usg. ? U mnie że 3 dni różnicy jest
 
Do góry