reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzień dobry. U mnie dziś już 10+1 😱 jak ten czas leci! Zaczynamy 11tydzien. Do kiedy trwa 1 trymestr?

Od rana bobo daje o sobie znać. Mega mdłości i porcelana zaliczone. Próbuje teraz zjeść śniadanie...
Ja dzisiaj 10+3 i też mam takie samo wrażenie że czas jakoś zaczął przyśpieszać. Do 7 tygodnia mi się dłużyło ale później już jakoś te tygodnie poleciały jak szalone.
II trymestr zaczyna się chyba od 14 tygodnia? jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi ale tak podają moje aplikacje w komórce.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :* jak się czujecie ?:*
ja dziś rewelacja !:)
Aaa właśnie od dłuższego czasu nie mam w ogóle ochoty na kawę ☺️A Wy jak z kawa ?
Mnie od kawy odrzuciło ale nie od razu, jak dowiedziałam się o ciąży to był jakoś 4-5 tydzień i mogłam śmiało pić, nawet miałam wielką ochotę tylko nie wiedziałam czy można, czy to nie zaszkodzi itp. A kilka dni później miałam taki odrzut od kawy i mam go do dziś (11+1) :)
Wcześniej piłam 3 dziennie, 1 z mlekiem i 2 czarne.
 
Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej. Powiedziała mi że wszystko co by wyszło do naprawy robi się w 2 trymestrze. Oczywiście jeśli byłby nagły awaryjny przypadek to iść od razu, ale zaplanowane akcje najlepiej przenieść. Kontrole w ciąży w każdym trymestrze.
Ja mialam miec wizytę w ostatnim tygodniu stycznia, ale przelozylam na 19 marca, wtedy bede miala 12+6, czyli chyba dobrze? A mam w dwoch zębach lekarstwa i to aby kwestia zalozenia plomby jest. No chyba, że dentystka stwierdzi że bedziemy cos tam robic jeszcze, to wtedy na dalszy termin sie umówię.
 
@pasazerka12
Chyba do końca 12 tygodnia :)
Tak mi się Femibion 1 kończy 😁
Screenshot_20210214_093059.jpg
 
reklama
Do góry