reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja miałam CC i powiem Wam, że dużo boleśniej przeżyłam nawał pokarmu niż rekonwalescencje po operacji. Wstałam bardzo szybko i sama dawałam sobie radę przy synku.
Balam się urodzić SN bo syn był duży i dodatkowo owinięty podwójnie pępowina wokół szyi.
Teraz też bym chciała cięcie i mam nadzieję, że wystarczającym wskazaniem będzie fakt, że poprzedni poród był rozwiązany w taki sposób.
 
reklama
Ja miałam CC i powiem Wam, że dużo boleśniej przeżyłam nawał pokarmu niż rekonwalescencje po operacji. Wstałam bardzo szybko i sama dawałam sobie radę przy synku.
Balam się urodzić SN bo syn był duży i dodatkowo owinięty podwójnie pępowina wokół szyi.
Teraz też bym chciała cięcie i mam nadzieję, że wystarczającym wskazaniem będzie fakt, że poprzedni poród był rozwiązany w taki sposób.
Wlasnie to hest to, jak z sn,jedna przejdzie tak, druga tak..ja bylam wyjeta z zycia przez tydzień, nie umialam wstawac, a kolezanka z sali śmigala 🙈
 
a co to są te krzyżowe? z waszych wypowiedzi wnioskuję, że nie każdy to ma?

Ponoc ma coś wspólnego z tylozgieciem macicy.
I jest genetyczne. Moja mama też tak miała niestety.
Cxujezz ból od krzyża promieniujacy na ciało.
Normalnie chyba idzie z podbrzusza jedynie.??

No i u mnie skurcze na ktg które podłączają do brzucha nie pokazywały podczas całego. Porodu więcej niż 40 więc personel nawet mnie na porodówkę nie chciał. Przyjąć. A bolało Jak cholera :(
Dodam że przy pierwszym porodzie godzina 16 odmówili mi przyjęcia w 1szym szpitalu. Zaufałam im.. Wiecie.. Pierworodka. Nie wiedziałam czego się spodziewać. Wróciliśmy do domu wpakowałam się do wanny skurcze co 3-5min. Decyzja że jedziemy do innego szpitala godzina 21 przyjęli mnie od razu tylko na twarz haha i o .34min po.Północy mój syn był z nami :)
 
To nieprawda, oczywiście ze czuć parte. Właśnie po to nie robią pełnego znieczulenia.
Właśnie nie wiem jak to jest bo nie rodziłam że znieczuleniem ale raz miałam tak słabe bóle że poprostu nie umiałam przeć,parlam mimo woli jakby,
Na porodówce byłam chyba z pół godziny więc ekspres poród ale właśnie nie potrafiłam kierować swoim ciałem no nie czułam jak powinnam,
 
reklama
Do góry