reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
W norwegii przysługuje jak masz. 38.lat I więcej.. Albo genetyczne obciążenie matki lub ojca. Badz Urodzenie chorego dziecka w przeszłości.

Czytałam że ww tym roku planują wprowadzić refundację dla kobiet +35. Ale. Ja się nie. Zalapie to pewnie w drugiej połowie roku.. 🙈
Jezu. To naprawdę inaczej. A u nas każde badanie na zawołanie...
 
Jelsi.m ożna. Sobie zażyczyć. I dostać. Czemu nie. Mi jakoś nie proponowali nawet a przy drugim porodzie w ogóle mi znieczulenie przez głowę nie.przeszło. Stosunkowo.szybko poszło ale przy obu porodach miałam niestety krzyżowe bóle i ktg zapis podszedł jedynie do 40%...
Ja bogu dzięki nie miałam krzyżowych. Ale teraz po tylu latach czasami cos w krzyżu zaboli, ale mam nadzieję ze się krzyż nie uaktywni przy porodzie... Nie no, raczej bede bez zniecuzlenia chciala rodzić, ale jeszcze zobacyzmy jak to w praktyce wyjdzie.
 
Hej :) .
Zaglądam po 1.5 tygodniu przerwy. Nie wiem czy uda mi się nadrobic te setki stron 🙈
Penwie co niektore pamiętają ze przeszłam covid 19... Szczerze to ostatniego tygodnia prawie nie pamiętam tak mnie pozamiatało :(
Dziś skończyłam kwarantannę i mogłam Wyjśc na spacer, do. Sklepu. Odpaliłam auto..
Dostałam zwolnienie do przyszłego piątku. Tydzień dłużej niż normalnie z uwagi na ciąże.
Jestem zmęczona choroba. Co lepiej się poczułam to wróciły z podwójna mocą mdłości...
USG mam 9.3. Pierwsze moje usg.. Tak.. Norweska rzeczywistość.
Wizytę z położna w przyszły pt. Może usłyszę serduszko... Mam. Nadzieję.

Moja rodzina w zeszly pn była negatywna jakimś cudem. Poniedziałek po tym weekendzie kolejny test Jelsi się ostali jakimś cudem mogą wracać do szkoły a mój facet do pracy. Zwariować można w domu...
Nawet mój syn teksni za szkołą :)

Pozdrawiam was ciepło. Postaram się nadrobić.. Mam nadzieję że wszystkie jesteście zdrowe i nadal w zdrowych 2 pakach:)
Ooo witaj😊myslalysmy tu o tobie,dobrze że jest lepiej😊
 
Ja mam zawsze problem z słuchaniem poleceń lekarza, jeszcze jak cos boli to mam wrażenie ze innym językiem do mnie mówią 🤣
Ale. Warto. Dam ci przykład. Przy pierwszym porodzie trochę spanikowałam jak dostałam parte.. To jets uczucie które ciężko powstrzymać.. Lekarz poinformował. Mnie żebym się wstrzymała gdyż nie ma. Pełnego rozwarcia a go nie słuchałam i parlam aż mi szyjka pękła.
Przy drugim.porodzie co prawda partych Niedostałam tak mega gwałtownie ale. Słuchałam.poloznej. Nie trzeba było nacinać. 5min po. Porodzie siedziałam na tyłku i było fantatsycznie wręcz..
Szwy tamże to słaba sprawa.. Ten pierwszy tydzień... O Zgrozo 🙈
 
Nie wyobrażam sobie żeby rodzić że znieczuleniem, mój przedostatni poród był bardzo szybki ale dla mnie trudny, nie czułam boli partych, położna mówi przyj a ja nie miałam takiego naturalnego odruchu,
 
Ja bogu dzięki nie miałam krzyżowych. Ale teraz po tylu latach czasami cos w krzyżu zaboli, ale mam nadzieję ze się krzyż nie uaktywni przy porodzie... Nie no, raczej bede bez zniecuzlenia chciala rodzić, ale jeszcze zobacyzmy jak to w praktyce wyjdzie.
a co to są te krzyżowe? z waszych wypowiedzi wnioskuję, że nie każdy to ma?
 
reklama
Do góry