reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Miło mi bardzo to czytać :) :*
Szczerze nie miałam siły na to :(
Ale.. Jakoś przeżyłam. Z pomocą mojego chłopaka. Ale oczywiście stres ekstremalny ze wirus mógł mieć wpływ na zarodek.. Ze przeciez coś.mogło. Pójść nie tak..
Moj lekarz uspokajał mnie ze badania przeprowadzone do tej pory pokazują że nie ma wpływu to na przebieg ciąży.. No ale... Same rozumiecie pewnie..
Do tego poinformował mnie ze nie zakwalikowalam się na usg genetyczne 🙈 szczerze.myślałam ze je dostanę z uwagi na wiek i okoliczności.
W kazdym razie pójdę prywatnie tego 9.3 a jeszcze pomęczę mojego lekarza i położna przynajmniej o test podwójny.
Mówię. Wam.. Ta Norwegia to istne średniowiecze Jelsi chodzi o badania w ciąży :(
Nie wzięłam ani jednego środka przeciwbólowego podczas choroby.
Nie chciałam. Ryzykować.

I zgadzam się z tobą Elodia.. Bicie serduszka na usg. Dwa razy płakałam jak bóbr.. Oby był raz trzeci :)
Dla pocieszenia moje dwie koleżanki przeszły COVID będąc w ok 3 miesiącu ciąży i badania prenatalne wyszły dobrze 😊 i przechodziły chorobę ciężko, ze wszystkimi objawami, wiec bądź dobrej myśli 🤗
 
reklama
Skandynawska opieka lekarska 🙈
Z tgeo co czytałam to położna pomaca cię po brzuchu żeby sprawdzić czy macica urosla odpowiednio. Do. Wieku ciąży.
Omówienie twojej sytuacji ekonomicznej i rodzinnej. Badanie moczu i krwi.
I da polsuxhac serduszka.
I. Tyle.

:p
Idź prywatnie.do ginekologa.
Tak było 15 lat temu u nas 😉 pomacanie, mocz i krew i tyle.
 
reklama
Ale to nie jest tak, że jak wybiorę szpital i np. będę chciała tam rodzić SN a oni są bardziej pro CC to mnie na cięcie wezmą? Czy to już trzeba wiedzieć przy wyborze szpitala jaki on jest i jaki chcesz poród? o_O Dobrze jakby to gdzieś oficjalnie podawali który szpital jakie porody wspiera, żeby nie było zaskoczenia podczas godziny 0.
Niee to tak nie dziala, nie zrobia Ci cc bez wskazan, bo mają taki kaprys.
W Polsce raczej szpitale sa nastawione na porody sn.
 
Do góry