reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Rozumiem. Ale zdziwiłam się np że jeden kalkulator pokazał że jestem w 9 tyg. A przecież jestem w 8. Ostatni okres 19.12 więc liczę wiek ciazy od 19.12 czy od następnego tygodnia jakby?
Niektóre pokazują który tydzień skończyłaś a niektóre pokazują który tydzien Ci się juz zaczął stąd ta różnica ☺ Masz 8 skończonych tygodni a jesteś w trakcie 9 tygodnia ;)
Tez mialam z tym rozkmine ale dziewczyny mi wyjaśniły.
 
U mnie jeśli chodzi o termin, to niby z OM wychodzi mi 1.09, lekarzowi wyszedł 3.09, a z ostatniego usg 31.08. Już sama nie wiem, który jest najbliższy prawdzie, ale to i tak nie wiadomo kiedy potomek będzie chciał się wydostać na zewnątrz :D
Narazie z usg nie ma co liczyć, nablizszy prawdzie z usg jest z prenatalnego teoretycznie, ale u mnie ginek nigdy nie posługujesie tymi terminami, w tamtej ciazy ciagle wychodzil pozniejszy termin, bo corka byla malutka....i wg pomiarow 2 tyg mlodsza.
 
Niektóre pokazują który tydzień skończyłaś a niektóre pokazują który tydzien Ci się juz zaczął stąd ta różnica ☺ Masz 8 skończonych tygodni a jesteś w trakcie 9 tygodnia ;)
Tez mialam z tym rozkmine ale dziewczyny mi wyjaśniły.
Super dzięki. Na razie to dla mnie skomplikowane 😅🤔 nie mogę się doczekać aż skończę pierwszy trymestr, powiem szczerze, że będę spokojniejsza. Wiem że na pewne sprawy nie mamy wpływu. Ale niech ten czas już leci, byle do następnego usg 😅🤩 też tak macie?
 
U mnie jeśli chodzi o termin, to niby z OM wychodzi mi 1.09, lekarzowi wyszedł 3.09, a z ostatniego usg 31.08. Już sama nie wiem, który jest najbliższy prawdzie, ale to i tak nie wiadomo kiedy potomek będzie chciał się wydostać na zewnątrz :D
Najbardziej chodzi o to żeby dziecka długo nie przenosić bo bodajże po 2 tygodniach wody płodowe gniją.
 
Super dzięki. Na razie to dla mnie skomplikowane 😅🤔 nie mogę się doczekać aż skończę pierwszy trymestr, powiem szczerze, że będę spokojniejsza. Wiem że na pewne sprawy nie mamy wpływu. Ale niech ten czas już leci, byle do następnego usg 😅🤩 też tak macie?
Odkad zobaczylam serduszko, to juz stresu nie mam, czekam na wizyte ale bardziej z podekscytowania 🥰
 
reklama
Do góry