reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A mnie tak kusi żeby kupic, ale ja gruba jestem to pewnie w 8 miejscu dopiero coś usłyszę 🤣🤣🤣
Wiesz co, mnie moze i tez kusi, ale jednak nie...pamietam ile paniki bylo u dziewczyn, bo nie umialy znaleźć tętna, jak mam spedzic pol dnia i szukać tego tetna to ja dziekuje, tym bardziej, ze jak dzidzia zaczyna kopac, to ma swoje regularne aktywnosci i to mi wystarczyło 😊😊
 
reklama
Mnie właśnie zakupy w Lidlu pokonały! Dotychczas zatrzymywałam się tylko na targu w warzywniaku i koniec, ale dziś chciałam do L. zajechać po getry. Ale taaaaak mi się tam niedobrze zrobiło, na szczęście Ł. był ze mną i dokończył zakupy, a ja wyszłam, inaczej bym chyba zemdlała.
 
Hej jestem nowa 🙂witam 🙂ja mam termin na 9wrzesnia wstępnie 🙂jestem w 8tyg3dniu i ciągłe mdłości 🤮masakra a myślałam że w trzeciej ciąży mnie nie dopadną a tu masz 🥺2 lata staraliśmy się o trzecie dziecko i nareszcie 💗oby tylko wszystko było dobrze 😔a u was jak przechodzicie te początki są tu może mamy które spodziewają się trzeciego dziecka może? 😉
Ja!! :)
Ja mam bezobjawowo jak na razie. Choć zaczęłam się nie dopinać w spodniach.
Dziewczyny ja tradycyjnie na weekend znikam odpocząć od internetów, ściskam Was mocno, dużo odpoczywajcie, spacerujcie, jedzcie pysznie i czujcie sie jak najlepiej ❤️❤️❤️
Dzisiaj robię sushi pierwszy raz! Oczywiście dla siebie troche inne wersje smakowe niż dla męża 😂

Całuje Was i do napisania po weekendzie! ❤️
Spokojnego weekendu :* Ja chyba odwrotnie, dopiero w weekend mam chwilę dla siebie echh



Dziś szalałam na śniegu ze starszakiem :) także aktywność odhaczona na dzisiejszy dzień.
 
Wiesz co, mnie moze i tez kusi, ale jednak nie...pamietam ile paniki bylo u dziewczyn, bo nie umialy znaleźć tętna, jak mam spedzic pol dnia i szukać tego tetna to ja dziekuje, tym bardziej, ze jak dzidzia zaczyna kopac, to ma swoje regularne aktywnosci i to mi wystarczyło 😊😊
Ja też nie mam zamiaru kupować i się stresować..... ogólnie na psychoterapii wyszło że ja muszę mieć nad wszystkim kontrolę, i było tylko bieganie po lekarzach , masa badań , kupa stresu i wyrzuconej kasy bo ja miusiałam wiedzieć wszystko i na już. Przestałam już wszystko kontrolować i czuję się o wiele spokojniejsza i po lekarzach nie biegam , na niektóre rzeczy nie mam i tak wpływu.
 
Co wejde na instagram, to samo jedzenie mi się wyświetla... a ja jem wszystko oczami 😆

My z M mamy chwilowo wolny wieczór, rzadko sie zdarza, aby nasze nastolatki wybyły z domu w tym samym czasie, tym samym zrobiliśmy sobie dziś walentynki 😈😈😈
Teraz juz nie mam siły na nic, wiec sie kłade i będę czytac ksiazke 🥰
 
reklama
Ale dzisiaj dostałam dzikiej chęci na naleśniki. Po 5 min stałam już przy patelni, wszystko pochłaniałam na bieżąco, że prawie nie nadążałam smażyć. Po 3h nadal jestem pełna, ale musiałam wrzucić na ruszt tosta z szynką. Zaraz pęknę i idę się ważyć. Odkąd nie mam mdłości i lepiej się czuję, to w końcu nie chudnę i waga waha się
+/- 1 kg. Ciekawe co będzie teraz. :D
 
Do góry