reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Rycynowym 🥴🥴🥴🥴 nie wiem dlaczego, to był jakis instynkt, musialam urodzic...potem sie okazalo, ze syn sie urodzil z węzłem prawdziwym na pepowinie, alez zamieszania bylo 🙈 nasluchalam sie co by bylo gdyby sie przekręcil... koniec 😔
Wiec chyba dobry instynkt miałam...
Wystarczyła lyzka olejku i za pare godzin bylam w szpitalu.
To miałaś przeczucie😲 🙃
 
reklama
to jest mega mylące na pierwszej wizycie u lekarza awaryjnego podał mi termin 10/09 wg OM mój prowadzący licząc tak samo wg OM podaje termin 09/09 czyli tak jak większość aplikacji i kalendarzy oblicza. Jak widać nawet lekarze liczą to różnie :/
Ale w sumie to i tak terminy przybliżone , bo tak jak dziewczyny piszą, dzieci wychodzą różnie, ale czegos trzeba sie trzymać 😊
 
Ale w sumie to i tak terminy przybliżone , bo tak jak dziewczyny piszą, dzieci wychodzą różnie, ale czegos trzeba sie trzymać 😊
no to prawda :) ja tam trzymam się tego 09.09 bardziej mi się ta data podoba :p
chociaż też raczej nie wierzę, że urodzę w dokładnie tym dniu :D
 
Mam nadzieję, że nie będzie mi nikt robił problemu z tym, że chcę rodzić przez cc i ustalą mi datę i godzinę, na którą mam się stawić na wydobycie :D :D Na samą myśl o tym, że miałabym rodzić SN, dostaje drgawek :(
 
Mam nadzieję, że nie będzie mi nikt robił problemu z tym, że chcę rodzić przez cc i ustalą mi datę i godzinę, na którą mam się stawić na wydobycie :D :D Na samą myśl o tym, że miałabym rodzić SN, dostaje drgawek :(
A masz jakies wskazania?
Ja odwrornie, mialam trzy sn i ostatnie cc,ja pierdziele nie chce więcej 😬😬
 
reklama
Nie znalazlam takiego info [emoji2368] kazdy lekarz u ktorego byłam, takze liczyl tak, a ja mam cykle 31 dniowe [emoji4]

Owulacja jest zazwyczaj 14 dni przed terminem miesiączki, faza folikularna może mieć rożna długość. Ja mam 35-dniowe cykle, wiem kiedy miałam owulacje, różnica miedzy terminem z OM a terminem z USG (trzech) to dokładnie 1 tydzień. I to jest dość istotne na początku, bo od tego zależy np. kiedy zrobić USG prenatalne [emoji2370] wiec nie u każdego się ten wzór sprawdza. W przypadku PCOS to jest w ogóle loteria kiedy była owu, dziewczyny potrafią mieć 40, 50-dniowe cykle. Zreszta sama takie miałam przed ciążą.
Jeśli różnica miedzy terminem z OM a terminem z USG jest większa niż tydzień to powinno się przyjąć termin z USG.
 
Do góry