reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczynki, nie wiem czy temat był już poruszany tutaj na forum, ale czy może któraś z Was ma lub miała w poprzedniej ciąży detektor tętna? Ja nie mam i mocno się zastanawiam czy nie kupić. Słyszałam że już w 10tc można zobaczyć jakie jest tetno dziecka. Dajcie znać 🙂
Miałam i teraz tez będę korzystać :) Fajna sprawa.
 
reklama
Dziewczynki, nie wiem czy temat był już poruszany tutaj na forum, ale czy może któraś z Was ma lub miała w poprzedniej ciąży detektor tętna? Ja nie mam i mocno się zastanawiam czy nie kupić. Słyszałam że już w 10tc można zobaczyć jakie jest tetno dziecka. Dajcie znać 🙂
Nie, czesto trudno znalezc tętno, pamietam z poprzedniego forum ile było wyjazdow na ip 🙈
 
Kochane, ja się melduję po trochę ponadplanowej wizycie ale musiałam być u gina w LX i mi usg zrobiła od razu :p a prowadzę ciążę poza LX. Ludzik ma już 4 cm, dwie nóżki, rączki, serduszko biło i wszystko ok 🥰 dziś 10+3. Teraz już czekamy na prenatalne. Miłego dnia!:)
 
Ja miałam tyle dzisiaj zrobić, a byliśmy tylko na zakupach spożywczych, które mnie mega zmęczyły, w domu tylko rozpakowałam wszystko (nie lubię jak mąż to robi, bo on wszystko wrzuca byle jak do lodówki i potem nic nie można znaleźć, a ja sobie pedantycznie układam 😁 ), zrobiłam szybkie naleśniki z serem na obiad i poszłam spać 🤦 także mąż z grubsza ogarnął dom, a ja już pewnie dzisiaj nic nie zrobię 😥
 
reklama
Co do zadyszki, ja też ciągle mam...potrafiłam mieć nawet jak siedziałam i czytałam dzieciom książkę w przedszkolu 🤦 nieraz oddechu złapać nie mogłam jakbym maraton biegła 😁 o ćwiczeniach narazie u mnie nie ma mowy, mam nadzieję że w 2 trymestrze się to zmieni i będę trochę bardziej mobilna :-) oczywiście nie mówię o nie wiadomo czym, ale żebym chociaż spokojnie i bez zmęczenia mogła wykonywać zwykłe codzienne czynności :-D
 
Do góry