reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A nie dala Ci na nfz tych badan? 🤔
No jeszcze nie, miałam 2 wizyty narazie na nfz z tym ze pierwsza jakos w 5 lub 6 tygodniu dlatego dostałam na bete skierowanie. Jedna wizyta prywatnie.
I sama juz nie wiem gdzie chodzić. Bo prywatnie poszlam fajnie usg od razu, lekarz bardzo polecany. A na nfz to wiadomo usg to chyb w drugim trymestrze zrobi hehe, ale znowu jest ordynatorem w szpitalu
 
No jeszcze nie, miałam 2 wizyty narazie na nfz z tym ze pierwsza jakos w 5 lub 6 tygodniu dlatego dostałam na bete skierowanie. Jedna wizyta prywatnie.
I sama juz nie wiem gdzie chodzić. Bo prywatnie poszlam fajnie usg od razu, lekarz bardzo polecany. A na nfz to wiadomo usg to chyb w drugim trymestrze zrobi hehe, ale znowu jest ordynatorem w szpitalu
Ja chodze i tu i tu...a raczej teraz 18 mam na nfz, wlasnie chcialabym aby dala mi skierowanie na badania. A potem zobaczymy, z mojego prywatnego nie zrezygnuje na pewno.
 
Tak się zastanawiam czy dołaczyć do grupy na fb do wrześniowych mam, ale kurde... cykam się trochę, żeby czasem moim znajomym nie wyświetliło się, że do niej dołączam, bo nie chce żeby aż tyle ludu wiedziało o mojej ciąży 😂
Aczkolwiek tam sie cykam cokolwiek pisac, dziewczyna ostatnio wstawila ciaze trojacza i zaraz jej usg wyszlo z grupy....
My kiedys na forum rowiesniczym, zalozylismy swoją prywatna grupke mam z babyboom 😊 bylysmy tylko my.
 
Aczkolwiek tam sie cykam cokolwiek pisac, dziewczyna ostatnio wstawila ciaze trojacza i zaraz jej usg wyszlo z grupy....
My kiedys na forum rowiesniczym, zalozylismy swoją prywatna grupke mam z babyboom 😊 bylysmy tylko my.
No właśnie na takim fb lepiej zachować ostrożność, więc jeśli miałabym tam dołączyć, to tylko po to by biernie uczestniczyć i zaczerpnąć trochę wiadomości. Tutaj czuje się jakoś swobodniej 😁
 
Nie,idziesz na czczo bez eutyroks. Po pobraniu śniadanie i potem leki. A przynajmniej tak mówi moja pani doktor.
Jak euthyrox po śniadaniu? Tabletka nie ma wpływu na badania, bo czas półtrwania to 9-10 dni, więc oznaczałoby że 10 dni nie należy brać tabletek, to bzdura.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210213-134800.png
    Screenshot_20210213-134800.png
    83,5 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Ja chodze i tu i tu...a raczej teraz 18 mam na nfz, wlasnie chcialabym aby dala mi skierowanie na badania. A potem zobaczymy, z mojego prywatnego nie zrezygnuje na pewno.
Hm tylko, ze ten prywatny potem widzi na wynikach badań że zlecił je jakis inny doktor i tak sobie myślę czy nie pomyśli ze wariatka jakaś chodzi i tu i tu 🙈
 
Do góry