reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Gdzie zrobisz ten test? Tam gdzie urodzisz w szpitalu jest taka możliwość?
Test trzeba zamowic wczesniej,pobranie jest latwe, ale jak wyzej, poproszę polozna jak przyjdzie na pierwsza wizyte.

 
reklama
Hej jestem nowa 🙂witam 🙂ja mam termin na 9wrzesnia wstępnie 🙂jestem w 8tyg3dniu i ciągłe mdłości 🤮masakra a myślałam że w trzeciej ciąży mnie nie dopadną a tu masz 🥺2 lata staraliśmy się o trzecie dziecko i nareszcie 💗oby tylko wszystko było dobrze 😔a u was jak przechodzicie te początki są tu może mamy które spodziewają się trzeciego dziecka może? 😉
Jak to możliwe że ja jestem dzisiaj w 8+0,a termin porodu mam na 25.09 🤔?
 
Jezu, ale dostalam dzisiaj zadyszki jak nigdy.... Szłam z młodą na tramwaj, i myślałam że bede po drodze musiala orzystanac na chwilę. Po chwili mi wprawdzie minęło, no i nie bylo to oslabeinie jka w ciazy z corką, co raz mi sie ciemno przed oczami zrobilo, ale jednak konkretna zadyszka. Też tak macie?
Ja niekeidy mam wrażenie ze zadyszka tzn taki ciezki oddech łapie mnie od samego siedzenia 🙈
 
Dziewczyny miałam ma nfz badania juz takie jak morfologia, mocz glukoza. Teraz prywatnie dostałam zlecenie na:
Grupa krwi
Tsh
Usr
Toxo Igm
Toxo IgG
Pciala anty HIV
Pciala anty HCV

Ile za to mniej więcej wybule? 😁🙈
Oraz oprócz tych badan i prenatalnych dużo jeszcze mnie czeka?

17 lutego mam wizytę na NFZ i skoro to 3 wizyta to myślicie ze moze da mi skierowanie na wypisane wyzej badania? W sensie sam od siebie bo prosić się to tak glupio.
 
Hej jestem nowa 🙂witam 🙂ja mam termin na 9wrzesnia wstępnie 🙂jestem w 8tyg3dniu i ciągłe mdłości 🤮masakra a myślałam że w trzeciej ciąży mnie nie dopadną a tu masz 🥺2 lata staraliśmy się o trzecie dziecko i nareszcie 💗oby tylko wszystko było dobrze 😔a u was jak przechodzicie te początki są tu może mamy które spodziewają się trzeciego dziecka może? 😉
Witaj, chyba cos nie tak z tygodniami, ja mam o tydzien starsza ciaze a termin na 17 wrzesnia ;)

U mnie klucha w żołądku chyba przechodzi..w końcu... 😆
 
Dziewczyny miałam ma nfz badania juz takie jak morfologia, mocz glukoza. Teraz prywatnie dostałam zlecenie na:
Grupa krwi
Tsh
Usr
Toxo Igm
Toxo IgG
Pciala anty HIV
Pciala anty HCV

Ile za to mniej więcej wybule? 😁🙈
Oraz oprócz tych badan i prenatalnych dużo jeszcze mnie czeka?

17 lutego mam wizytę na NFZ i skoro to 3 wizyta to myślicie ze moze da mi skierowanie na wypisane wyzej badania? W sensie sam od siebie bo prosić się to tak glupio.
A nie dala Ci na nfz tych badan? 🤔
 
reklama
Dziewczyny miałam ma nfz badania juz takie jak morfologia, mocz glukoza. Teraz prywatnie dostałam zlecenie na:
Grupa krwi
Tsh
Usr
Toxo Igm
Toxo IgG
Pciala anty HIV
Pciala anty HCV

Ile za to mniej więcej wybule? 😁🙈
Oraz oprócz tych badan i prenatalnych dużo jeszcze mnie czeka?

17 lutego mam wizytę na NFZ i skoro to 3 wizyta to myślicie ze moze da mi skierowanie na wypisane wyzej badania? W sensie sam od siebie bo prosić się to tak glupio.
Widzę że różne podejście mają lekarze do tych badań, wiem że mój na HIV daje dopiero około 20 tygodnia. Ja na razie miałam tylko na TSH, cytomegalie, toxoplazmoze, glukozę na czczo, morfologię+mocz i grupę krwi (to wszystko z pierwszej wizyty na drugą) a z drugiej na trzecią to póki co tylko powtórzenie morfologii.
 
Do góry