reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hello laski 😁 wczoraj padłam o 22.przyszla mi ta poduszka ciazowa do spania.. Rewelacja. Jakie plany na weekend?
Ja też po 22 chwile padłam :D córka dała popis i spała aż do 7:30 🥰 cała noc, więc jestem względnie wyspana. Chociaż jeszcze się z łóżka nie zwkleklam i mnie muli na nowo :D my popołudniu jedziemy na roczek siostrzenicy. Córa zostaje z dziadkami 🥰
 
reklama
Nam wczoraj sąsiad zwrócił uwagę, że po 17:00 w tygodniu i w weekendy się nie prowadzi prac remontowych wg regulaminu.... także skucie kuchennych płytek przesunęło się na poniedziałek :(
My jak robiliśmy remont to i w sob i nd🙄i nikt nam uwagi nie zwrócił a pozbywalismy sie jednej ściany w łazience i płytek..Od 22 do 6 jest cisza nocna a dalej mozsz robić co chcesz w bloku.. Chyba że masz inny regulamin..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podasz link do mapy?
Ciemny zielony to województwa ktore beda mialy przesiew od tego roku.
20210213_091409.jpg
 
Ja mam prenatalne w pt. a na krew jadę w pn
Hej! Za mną dobra noc. Ale na wieczór wczoraj sobie wkręciłam, że moge miec cukrzycę ciążowa. 🙈🤣 I mam stracha, że moge

Hej! Za mną dobra noc. Ale na wieczór wczoraj sobie wkręciłam, że moge miec cukrzycę ciążowa. 🙈🤣 I mam stracha, że moge mieć wysoki cukier i uszkodzić dziecko. :p

A wszystko przez to, ostatnio w badaniach wyszły mi ketony w moczu. Dr mówiła, że to od tego, że za mało jem (nudności, wymioty, mało piłam wody). Wtedy miałam cukier 85 na czczo. No i cos wczoraj przeczytałam, że ketony się pojawiają w cukrzycy ciążowej i szalałam. :p bo chyba zanim się dowiedziałam o ciąży to raz miałam cukier 98 (ale to było zaraz po świętach plus pamiętam, że dzień wcześniej zjadłam sporo slodyczy). Że pewnie mam niezdoagnozowaną i dziecko ma za dużo cukru. Potem znalazłam info, że podwyższone cukry w 1 trym mogą powodować wady wrodzone i już w ogóle miałam przerypane. :p
Ketony to raczej od glodu i za malej ilości jedzienia. Bardziej glukoza w moczu może niepokoić . Tez mialam na początku, ale tu mnie babeczki uspokoiły, że dziecko na bank nie gloduje☺.
 
Boszzzz jak mnie teraz przycisnelo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji87][emoji87][emoji90][emoji90] jak nie zaparcia to w druga stronę [emoji1787][emoji1787]
Ja tak miałam wczoraj po twj puszce brzoskwiń [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Witam tak w ogóle w twj piękny, słoneczny ale też mroźny poranek. Ja w nocy coś co chwilę się na siku budziłam, no i dodatkowo psu się wyjsc zachcialo wpol 5 :-/ zwlokłam się z wyra dopiero teraz, a tu zonk- mąż obok, śpi po nocce, a ja przespałam momwnt w ktorym wrocil [emoji1787][emoji1787][emoji1787] zaraz z córą w tramwaj i na szybkie zakupy.
 
Ja mam prenatalne w pt. a na krew jadę w pn



Ketony to raczej od glodu i za malej ilości jedzienia. Bardziej glukoza w moczu może niepokoić . Tez mialam na początku, ale tu mnie babeczki uspokoiły, że dziecko na bank nie gloduje☺.
a ile Wam wychodziło w tych ketonach? Mi też się pojawiły i lekarz uspokoił, że po prostu muszę jeść późne kolacje i pilnować, żeby między kolacją a śniadaniem było max 10 godzin. W sumie to by się u mnie zgadzało, bo normalnie wcześniej nie jadałam kolacji w ogóle... Teraz jedzenie i 22 to męka...
 
reklama
Dziewczyny z grudniowymi dwoma kreseczkami zapraszam Was do komentowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami :)
Kiedy macie pierwszą wizytę u ginekologa aby potwierdzić ciąże na usg ?
Ja dopiero 21.01 i to będzie 8 tydzień ciązy , zastanawiam się czy to nie za późno czy akurat ?
Niestety wcześniej nie było terminu.
Pozdrawiam Was i życzę spokojnej ciązy!
 
Do góry