reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej Dziewczyny :) staram się dziś zmobilizować do sprzątania, bo bałagan mam niesamowity ale coś mi mówi, że będę leżeć i spać kolejny dzień :) miłego dnia Wam wszystkim :)
U mnie też by się przydało, ale czasu brak 🤣🤣 już nie mówiąc o pakowaniu bo za miesiąc przeprowadzka
 
reklama
Hej! Za mną dobra noc. Ale na wieczór wczoraj sobie wkręciłam, że moge miec cukrzycę ciążowa. 🙈🤣 I mam stracha, że moge mieć wysoki cukier i uszkodzić dziecko. :p

A wszystko przez to, ostatnio w badaniach wyszły mi ketony w moczu. Dr mówiła, że to od tego, że za mało jem (nudności, wymioty, mało piłam wody). Wtedy miałam cukier 85 na czczo. No i cos wczoraj przeczytałam, że ketony się pojawiają w cukrzycy ciążowej i szalałam. :p bo chyba zanim się dowiedziałam o ciąży to raz miałam cukier 98 (ale to było zaraz po świętach plus pamiętam, że dzień wcześniej zjadłam sporo slodyczy). Że pewnie mam niezdoagnozowaną i dziecko ma za dużo cukru. Potem znalazłam info, że podwyższone cukry w 1 trym mogą powodować wady wrodzone i już w ogóle miałam przerypane. :p
 
Hej! Za mną dobra noc. Ale na wieczór wczoraj sobie wkręciłam, że moge miec cukrzycę ciążowa. 🙈🤣 I mam stracha, że moge mieć wysoki cukier i uszkodzić dziecko. :p

A wszystko przez to, ostatnio w badaniach wyszły mi ketony w moczu. Dr mówiła, że to od tego, że za mało jem (nudności, wymioty, mało piłam wody). Wtedy miałam cukier 85 na czczo. No i cos wczoraj przeczytałam, że ketony się pojawiają w cukrzycy ciążowej i szalałam. :p bo chyba zanim się dowiedziałam o ciąży to raz miałam cukier 98 (ale to było zaraz po świętach plus pamiętam, że dzień wcześniej zjadłam sporo slodyczy). Że pewnie mam niezdoagnozowaną i dziecko ma za dużo cukru. Potem znalazłam info, że podwyższone cukry w 1 trym mogą powodować wady wrodzone i już w ogóle miałam przerypane. :p
Ja dostałam wyniki i nieanalizuje ich.. Nie bede swirowac :) widziałam że dwie pozycje mam podwyższone i jedna założona obok były normy podane :) a glukoza na czczo 74 😂😂😂😂
 
Heeej,
byłam wczoraj u ginekologa, podejrzeliśmy maleństwo :) Ma 2,43 czyli 9t1d :D Wszystko ok, podobno. USG na 9.03 mam zaplanowane.
Tak mi ciężko się cieszyć w pełni, tyle obaw....


W ramach wicia gniazda, wymyśliłam remont, także na kartonach obecnie w oczekiwaniu na zakończenie prac. We własnym zakresie robimy... także droga przez mękę ...
 
Widzialam mape do przesiewu noworodkow na SMA, niestety nie ma w niej Śląska w tym roku 😔 ubolewam. Pozostaje mi zamowic pakiet do samodzielnego testu, chyba za duzo mam wkolo siebie SM-akow 😔
 
reklama
Heeej,
byłam wczoraj u ginekologa, podejrzeliśmy maleństwo :) Ma 2,43 czyli 9t1d :D Wszystko ok, podobno. USG na 9.03 mam zaplanowane.
Tak mi ciężko się cieszyć w pełni, tyle obaw....


W ramach wicia gniazda, wymyśliłam remont, także na kartonach obecnie w oczekiwaniu na zakończenie prac. We własnym zakresie robimy... także droga przez mękę ...
Witaj w klubie....my juz 3 weekend, bo M tylko w weekend ma czas....
 
Do góry