reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, sorki ze tak wałkuje emat prenatalnych, ale pierwszy raz jestem w ciąży, a wy jesteście takie oczytane i zaznajomione ze wszystkim 🤔👍 czy jeśli idę na badania prenatalne 11.03 i w tym dniu będę mieć pobrana krew, to kiedy będę mieć wyniki? I najważniejsze, wyniki konsultuje z lekarzem prowadzącym, czy z tym który te badania przeprowadził?
Muszę wiedzieć na kiedy zmienić termin u ginekologa, bo są od niego ogromne kolejki, a ja mam wizytę w dniu prenatalnych czyli 11.03, i myślałam żeby przesunąć tydzień wcześniej, a później umówić się tydzień po prenatalnych żeby wynik omówić?
Chyba 3 dni czekalam na wyniki krwi, prenatalne opisal mi lekarz ktory je robil, ale mój zerkal na wyniki.
 
Hej dziewczyny [emoji846]jak tam samopoczucie z rana ? U mnie nie jest źle. Spałam w miarę dobrze ale zaraz niestety muszę się zwlec z łóżka. Dziś teściu przyjeżdża po żonkę więc trzeba ogarnąć , przygotować jakieś jedzonko. Miłego dnia Wam życzę [emoji7]
Ja dzis spałam o dziwo całą noc.. Obudziłam sie po 7 boli mnie dziś brzuch na dole 🤔 Miłego dnia 🤗
 
reklama
Hello laski 😁 wczoraj padłam o 22.przyszla mi ta poduszka ciazowa do spania.. Rewelacja. Jakie plany na weekend?
Na ten weekend w sumie planów nie mamy, tylko zakupy musimy zrobić, dom ogarnąć plus może w końcu zabiorę się za stertę prasowania, która czeka od daaaawna 🤦... A w przyszły weekend mamy urodziny synka, więc trzeba będzie coś przygotować, ale dobrze że to dopiero za tydzień :-D
 
Do góry